видання бібліотеки

Василь Михайлович Мойсишин : (до 60-річчя від дня народж.)

geol_rozvidka0115.jpg
Біобібліографічний покажчик, виданий до 60-річчя від дня народження доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри вищої математики ІФНТУНГ, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, дійсного члена НТШ, голови Івано-Франківського осередку НТШ, члена Національної
спілки письменників України Мойсишина Василя Михайловича, знайомить читача з біографією вченого, його працями та науковими досягненнями і включає в себе матеріали, опубліковані в українських та
зарубіжних виданнях.

Календар ювілейних та пам’ятних дат ІФНТУНГ на 2019 рік

geol_rozvidka0115.jpg
Календар ювілейних та пам’ятних дат Івано-Франківського національного технічного університет нафти і газу на 2019 рік / [уклад. Н. В. Вільчинська, ред. Л. М. Локотош] ; Наук.-техн. б-ка. – Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2018. – 63 c. : іл.

Календар відображає ювілейні дати науковців, пам’ятні дати важливих подій з історії та сучасності університету на 2019 рік.

Богдан Ясінський (1923 – 2002)

geol_rozvidka0115.jpg
Богдан Ясінський (1923 – 2002) : (до 95-річчя від дня народж. укр. бібліографа, книгознавця, громад. діяча) : біобібліогр. розвідка / [уклад.: Я. А. Пилип, Л. В. Цок]. – Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2018. – 34 с. – (Серія «Відомі-невідомі земляки» ; вип. 2).

Крижанівський Євстахій Іванович : (до 70-річчя від дня народж.)

tragediya.jpg
Крижанівський Євстахій Іванович : (до 70-річчя від дня народж.) : біобібліогр. покажч. / [упоряд.: О. В. Книгиницька, Л. М. Локотош] – Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2018. – 196 с. : іл., портр. – (Серія «Університет і наука в постатях» ; вип. 10).
Біобібліографічний покажчик виданий до 70-річчя від дня народження ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, доктора технічних наук, професора, члена-кореспондента, академіка НАН України, відмінника освіти України, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Євстахія Івановича Крижанівського. Видання репрезентує біографію та науковий доробок вченого.

Трагедія незнищенної волі : (до Дня пам’яті жертв політичних репресій в Україні)

tragediya_small.jpg
Трагедія незнищенної волі : (до Дня пам’яті жертв політичних репресій в Україні) : бібліогр. рек. список літ. / [уклад. В.Н. Вільчинська ; ред. Л. М. Локотош]. – Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2018. – 21 с.
Бібліографічний список рекомендованої літератури репрезентує книги та статті періодичних видань з фонду науково-технічної бібліотеки, в яких відображені події в Україні під час політичних репресій 1937-1938 рр.
Дане видання буде цікавим всім, хто хоче глибше познайомитися з новітньою історією України
ХХ століття.

Природно-заповідний фонд України : Вип. 2

zap_fond_small.jpg
Природно-заповідний фонд України : бібліогр. покажч. / [уклад. О. В. Книгиницька, ред. Л. А. Жолобко] ; Наук.-техн. б-ка. – Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2018. – 68 с.
Бібліографічний покажчик знайомить з літературою про природні території та об’єкти, які належать до природно-заповідного фонду України і охоплює період з 2012 по 2017 р.
Видання розраховане на професорсько-викладацький склад, студентів та всіх тих, хто цікавиться заповідною справою України.

Осип Назарук : біобібліографічна довідка

tragediya.jpg
Осип Назарук : біобібліографічна довідка / Уклала О. М. Федик ; Наук.-техн. б-ка. – Івано-Франківськ : НТБ, 2018. - 9 с.
Сьогодні, як ніколи, ми маємо змогу заглянути у минуле, яке ще донедавна було повите мороком забуття. Ми звертаємося до імен мало знаних в Україні, щоб крупина за крупиною відтворити життя нації. І, як не дивно, звертаючись до цих мало знаних нині імен, ми стаємо серед фактом, що належать вони особистостям непересічним, які в свій час відігравали надзвичайно велике значення в житті українського народу. Одна з цих особистостей – Осип Назарук.

Семенцов Георгій Никифорович : (до 80-річчя від дня народж.)

geol_rozvidka0115.jpg
Георгій Никифорович Семенцов : (до 80-річчя від дня народж.) : біобібліогр. покажч. / [уклад. Н. М. Ковалів ; ред. Л. А. Жолобко]. - Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2018. – 169 с. – (Серія «Університет і наука в постатях» ; вип. 10).

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу: віхи історії на сторінках друкованих та інтернет-видань (2015-2017)

geol_rozvidka0115.jpg
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу: віхи історії на сторінках друкованих та інтернет-видань (2015-2017) : бібліогр. покажч. Ч. 3 [уклад. Н. М. Ковалів ; ред. Л. А. Жолобко] ; Наук.-техн. б-ка. – Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2017. – 233 c.

Аналіз ефективності використання інституційного репозитарію НТБ в обслуговуванні користувачів

geol_rozvidka0115.jpg
Аналіз ефективності використання інституційного репозитарію НТБ в обслуговуванні користувачів / уклад. Л.З. Костюк., Ю.В. Кобітович. – Івано-Франківськ: НТБ ІФНТУНГ, 2017. – 18 с.

В еру інформатизації та реформування освіти важливими завданнями бібліотеки вищого навчального закладу стає формування електронних ресурсів, популяризація ідей відкритого доступу, побудова загальнодоступних архівів наукової інформації, підвищення наукового рейтингу університету. Для більш ефективного використання наукових ресурсів науково-технічною бібліотекою було створено інституційний репозитарій - електронний архів відкритого доступу, який дозволяє розповсюджувати наукові знання університету, підвищити рейтинг цитування публікацій його науковців, та розширить коло інформаційних продуктів бібліотеки. В даному виданні представлено аналіз ефективності використання інституційного репозитарію науково-технічної бібліотеки в обслуговуванні користувачів. Дослідження проводилося за 2016-2017 роки. Порівняльну характеристику різних статистичних показників доповнюють рисунки та діаграми.

Збір матеріалів