Новини

Нафтогазова енергетика - 2017

kniga.png
16 травня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочала роботу VІ Міжнародна науково-технічна конференція «Нафтогазова енергетика-2017», яка є важливим заходом у низці подій з відзначення 50-річчя від дня заснування університету. Науково-технічною бібліотекою було організовано книжково-інформаційну виставку, де було представлено праці викладачів та науковців університету, періодичні видання з тематики конференції.

Поетичний флешмоб

kniga.png
5 травня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за ініціативи Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА та організації Центру культури і дозвілля студентів ІФНТУНГ та кафедри філології та перекладу ІГПДУ відбувся поетичний флешмоб у рамках Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір». Це перший Міжнародний проект такого високого рівня, який має на меті об’єднати країни Карпатського регіону через культуру і мистецтво та стати майданчиком для щорічних зустрічей з виконавцями, публікою, майстрами, митцями, дипломатами, політиками цих країн.

Впровадження УДК в бібліотеці

kniga.png
29 березня 2017 року відбулася видатна для України подія – після офіційного опублікування набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 "Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації".

Зі святом Христового Воскресіння!

den_bibl2_mini.jpg
Прийміть щирі вітання з нагоди найвеличнішого свята – Великодня.
Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.

Анонс заходів та виставок на квітень 2017р.

kniga.png
Година-роздум
«Чорнобиль: біль і скорбота» (до Дня Чорнобильської трагедії)
(аудиторія)

Вечір пам’яті
«Ніхто не забутий, ніщо не забуте» (до Дня Героїв)
(гуртожиток)

До відома студентів-дипломників

kniga.png
З 28 березня по 28 квітня 2017 р. інформаційно-бібліографічний відділ науково-технічної бібліотеки проводить Місячник студентів-дипломників

В програмі:
- бібліографічні консультації та практичні заняття з галузевої бібліографії на допомогу навчальному
процесу та науковій роботі,з бібліографічного оформлення наукової роботи;
- книжково-інформаційні виставки.

КОЛЕКТИВ БІБЛІОТЕКИ ВІТАЄ

pryvitanja40.jpg
24 березня святкує свій день народження директор науково-технічної бібліотеки Ярослава Антонівна. Із цієї нагоди колектив бібліотеки щиро вітає її зі святом. Бажаємо здоров’я міцного, довголіття, доброго настрою.
Нехай доля подарує Вам багато світлих літ у родинному колі, серед вірних і надійних друзів. Бажаємо яскравих успіхів і здійснення найзаповітніших мрій. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а в ділах – мудрість і виваженість. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, людська шана буде подякою за Вашу плідну працю, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Анонс: зустріч з поетесами Рожнятівщини

kniga.png
Шановні друзі!
Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні клубу за інтересами «Діалог», яке відбудеться 24 березня в науково-технічній бібліотеці у читальному залі періодичних видань (к. 32, ІІ пов.) о 12.30.
Гості клубу - прикарпатські поетеси Леся Шмигельська та Наталя Данилюк. Пориньмо разом у чарівний світ поезії…

ЕКОГЕОФОРУМ-2017

kniga.png
В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочав роботу "ЕКОГЕОФОРУМ-2017. Актуальні проблеми та інновації" (до 50-річчя ІФНТУНГ). Науково-технічною бібліотекою було організовано книжково-інформаційну виставку «Праці викладачів і науковців університету», де було представлено літературу з тематики заходу.

Оголошення для студентів-читачів 1-5 курсів

kniga.png
Всі студенти-читачі 1-5 курсів зобов’язані:
- до 15 липня 2017 року повернути взяті друковані видання на абонементи науково-технічної бібліотеки згідно Правил користування Науково-технічною бібліотекою ІФНТУНГ (наказ ректора №113 від 16 червня 2016р.);
All students of 1-5 years are obliged:
- to give back all printed sources for the scientific technical library subscription till 15.07.2017 due to the Rules of Scientific technical library of technical university of oil and gas ( the order of the head of the university №113 from 16th of June 2016);

Збір матеріалів