Новини

З Днем захисника України!

kniga.png
З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

Співпраця між бібліотеками

kniga.png
Представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відвідали Краківську гірничо-металургійну академію імені Станіслава Сташиця (AGH, Польща).
До складу делегації, яку очолив перший проректор, проф. Мандрик О.М., входили також директор Інституту природничих наук і туризму Омельченко В.Г., директор Інституту архітектури, будівництва та енергетики Мазур М.П. та директор Науково-технічної бібліотеки Пуйда Р.Б.

З Всеукраїнським днем бібліотек!

den_bibl19_mini.jpg

Щиро вітаємо бібліотечних працівників України з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек.Бажаємо творчої наснаги, міцного здоров'я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів. Нехай книгозбірні впевнено крокують в ногу із часом, не зупиняючи своєї мудрої і світлої ходи, вічно керуючись любов'ю до книжки та її читачів.

Корупція: протидія та відповідальність

kniga.png
В конференц-залі науково-технічної бібліотеки відбулася лекція від представників Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України на тему «Національне антикорупційне бюро України – новий правоохоронний орган».

Бібліотека інформує

kniga.png26 вересня в ІФНТУНГ відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти м. Івано-Франківська. До заходу науково-технічною бібліотекою було організовано книжково-інформаційну виставку «Наукові праці викладачів університету», яка стала своєрідною демонстрацією наукових досягнень професорсько-викладацького складу. Це в першу чергу наукова, довідкова література за останні роки, а також періодичні видання (науково-технічні журнали) університету.
А також увагу учасників наради привернула виставка-колаж «Майбутнім абітурієнтам».

Запрошуємо до участі в студентській конференції

kniga.png
Регіональна студентська наукова конференція, присвячена 30-літтю виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля «УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ХХ СТОЛІТТЯ В УКРАЇНІ: ПІДПІЛЛЯ, ЛЕГАЛІЗАЦІЯ, СТАНОВЛЕННЯ»

2 вересня стартує місячник першокурсника

kniga.png
В рамках місячника передбачено наступні заходи:
- видача навчально-методичної літератури;
- екскурсії бібліотекою «Вічне джерело – мудрості й наснаги»;
- презентації книжкових виставок:

Наукова еволюція досліджень бібліо-інформаційної ноосфери

kniga.png
19 – 21 червня 2019 р. директор Науково-технічної бібліотеки, кандидат історичних наук, доцент Роман Пуйда взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова еволюція досліджень бібліо-інформаційної ноосфери», яка відбулася на базі Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І. Мечникова (м. Одеса).

Повернення літератури до 15 липня

kniga.png
Шановні студенти! Науково-технічна бібліотека нагадує, що до 15 липня ц.р. необхідно повернути
отриману вами літературу.

Для майбутніх студентів

kniga.png
Науково-технічна бібліотека взяла участь в організації інформаційних днів для майбутніх студентів, які відбулися за ініціативи першого проректора О. Мандрика 21 та 23 травня в приміщенні бібліотеки. Мета таких заходів – допомогти випускникам шкіл зорієнтуватись в широкому спектрі спеціальностей, стати на крок ближче до омріяної професії.

Збір матеріалів