Новини

Скорботний біль і пам’ятка живим

kniga.png
Голодомор 1932-1933 р.р. в Україні знищив село - колиску національної культури, української духовності...
Він мав на меті стерти з лиця землі, насамперед, носіїв української мови! Пам'ятаймо про це…

Шановні друзі! 26 листопада в конференц-залі науково-технічної бібліотеки відбудеться віче-реквієм «Скорботний біль і пам’ятка живим» (до Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні). Початок о 13 год. Запрошуємо всіх небайдужих.

Диктант Національної єдності

kniga.png
Запрошуємо всіх студентів та співробітників університету 9 листопада ц. р. долучитися до написання XVІІІ Всеукраїнського диктанту Національної єдності в Науково-технічній бібліотеці університету (читальний зал технічних та гуманітарних наук, к. №23, ІІ пов.), присвяченого Дню української писемності і мови.
Офіційне гасло цьогорічного заходу – #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб

До 5-ї річниці Революції Гідності

kniga.png
12 листопада в конференц-залі науково-технічної бібліотеки відбудеться вечір пам’яті «Наш дух не зламати, свободу не вбити», присвячений 5-й річниці Революції Гідності.

Вітаємо з професійним святом !

kniga.png

Святкуємо разом

kniga.png

27 вересня ц.р. в науково-технічній бібліотеці відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається в нашій країні ось уже двадцятий рік поспіль (згідно з Указом Президента України від 14 травня 1998 року).

ІФНТУНГ – 51!

kniga.png

Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу – 51 рік. З нагоди Дня народження університету, який завжди був і залишається гідним уособленням славних традицій вітчизняної освіти й науки, відбувся ряд заходів.

До урочистого засідання Вченої ради університету науково-технічною бібліотекою було організовано книжково-інформаційну виставку «Праці викладачів та науковців ІФНТУНГ», де було представлено науковий доробок вчених університету за останні роки. Це – монографії, збірники наукових праць, навчальні посібники, підручники. Ця виставка – данина шани і поваги науковцям університету, їх натхненній праці.

Дякуємо за подаровані книги!

tragediya.jpg

Науково-технічна бібліотека висловлює щиру подяку випускнику нашого університету 1994 року, колишньому студенту спеціальності нафтогазове обладнання (НО-89-1) Бучинському Мирославу Яремовичу – головному інженеру ТОВ «Експертнафтогаз».

Фонд навчальної літератури нашої бібліотеки поповнився 20 примірниками підручника «Основи творення машин» за редакцією доктора технічних наук, професора, заслуженого працівника народної освіти України О.В. Горика. Автори видання – Бучинський М.Я., Горик О.В., Чернявський А.М., Яхін С.В. Книга видана у 2017 році харківським видавництвом «НТМТ».

Програма Місячника першокурсника

kniga.png
Шановні першокурсники! Вітаємо Вас з початком навчального року!
З 03.09.18 р. по 03.10.18 р. у науково-технічній бібліотеці стартує Місячник першокурсника «Навчання корінь гіркий, так плід солодкий».
В рамках місячника передбачено наступні заходи:
- видача навчально-методичної літератури;
- екскурсія по бібліотеці «Книги зберігають минуле. Бібліотеки створюють майбутнє!»
- презентація книжкових виставок

З Днем Незалежності України!

nezalegnist01.jpg

Нарада-семінар щодо вступної кампанії 2018

kniga.png
20 червня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась нарада-семінар щодо особливостей вступної кампанії 2018 та змін в Умовах прийому до ЗВО. У нараді взяли участь проректори та відповідальні секретарі приймальних комісій закладів вищої освіти України п’яти областей Західної України — Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Тернопільської. Науково-технічною бібліотекою було організовано книжкову виставку праць викладачів університету.

Збір матеріалів