Новини

Доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science

kniga.png
З 1 вересня до 31 грудня цього року заклади вищої освіти та наукові установи використовуватимуть безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science. Такої домовленості досягнуто під час переговорів, проведених фахівцями Міністерством освіти і науки України з представником видавництва Bentham Science.
Bentham Science є видавцем рецензованої наукової літератури, що забезпечує видання понад 130 наукових журналів в електронному та друкованому форматах, які містять результати досліджень переважно в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних.
Сподіваємось, це стане в нагоді і вам. Якщо так, переходьте за посиланням: https://benthamscience.com/

Урочистості до ювілейного Дня незалежності України

20 серпня 2021 року в конференц-залі Науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. Першим проректором Олегом Мандриком та проректором з НПР Сергієм Куровцем за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи було відзначено грамотами директора науково-технічної бібліотеки Романа Пуйду, головного бібліотекаря відділу технологій та інформаційних ресурсів Світлану Гойсан та бібліографа І-ї категорії відділу бібліографії та бібліотечного обслуговування користувачів Шмигельську Мирославу Михайлівну.

Підсумки роботи науково - технічної бібліотеки за 2020р.

kniga.png
Виробничі збори трудового колективу науково - технічної бібліотеки відбулися 19 лютого ц.р., з дотриманням карантинних вимог, де завідувачі новостворених відділів та секторів доповіли про основні процеси роботи відповідних підрозділів за 2020 рік.

Unicheck для студентів

kniga.png
У 2020 році Unicheck Україна надає усім студентам спеціальний промокод на перевірку тексту для запобігання плагіату. Промокод створений тому, що ми хочемо підтримати студентів під час пандемії та допомогти їм отримати більше сторінок за ті самі кошти.Готуючись до сесії, кожен студент може перевірити роботу самостійно в індивідуальному обліковому записі.

Використовуючи промокод UNICHECKLOVESTUDENTS до 31 грудня 2020 року, кожен студент отримує на 40% більше безкоштовних сторінок.

Бібліотекарі навчаються

kniga.png
25 листопада в науково-технічній бібліотеці відбулось чергове заняття з підвищення кваліфікації працівників НТБ. З вступним словом виступив директор науково-технічної бібліотеки, кандидат історичних наук Роман Пуйда, який акцентував увагу на тому, що професійне вдосконалення бібліотекарів в умовах необхідності якісних змін галузі набуває сьогодні важливого значення.

Вільні творити майбутнє

kniga.png
Щороку 21 листопада на честь двох знаменних і доленосних подій - Помаранчевої революції 2004р. та Революції Гідності 2013р. - ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Саме в цей день 7 років тому розпочались події, які переродили українську націю. Ми вшановуємо патріотизм і мужність своїх співвітчизників, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини. Небесна Сотня – саме так назвали протестувальників, які віддали своє життя заради кращого майбутнього України. І сьогодні, завдяки їм, ми маємо шанс будувати вільне громадянське суспільство зі справжніми європейськими цінностями.

З Всеукраїнським днем бібліотек!

den_bibl19_mini.jpg

Вітаємо усіх бібліотекарів із професійним святом ! Бажаємо всім творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, дружнього взаєморозуміння та підтримки, радості, добра і нових успіхів у нашій благородній справі.

Вишиванка - краса і символ нації

dovkilya.jpg
Щорічно, в третій четвер травня в Україні святкують День вишиванки. Це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий одягає вишиванку, яку ми сприймаємо як символ єднання, солідарності і підтримки.

23 квітня - День книги

dovkilya.jpgВсесвітній день книги та авторського права, який щорічно відзначається 23 квітня у всьому світі, своїм святом по праву вважають автори, видавці, вчителі, БІБЛІОТЕКАРІ та усі, хто причетний до книжкової справи. Його відзначають у 190 країнах світу. Вперше відсвяткували в 1996 р. в Каталонії (Іспанія), де уже понад 80 років існує традиція дарувати в день святого Георгія троянди і книжки тим, кого любиш.Ідея організації такого свята належить Організації об’єднаних націй з питань освіти, науки і культури.

18 квітня - Всеукраїнський день довкілля

dovkilya.jpg

Свято відзначають щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року. Передумовою стали різні громадські ініціативи, зокрема започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя». У третю суботу квітня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань.

Збір матеріалів