Новини

Підсумки роботи науково - технічної бібліотеки за 2020р.

kniga.png
Виробничі збори трудового колективу науково - технічної бібліотеки відбулися 19 лютого ц.р., з дотриманням карантинних вимог, де завідувачі новостворених відділів та секторів доповіли про основні процеси роботи відповідних підрозділів за 2020 рік.

Unicheck для студентів

kniga.png
У 2020 році Unicheck Україна надає усім студентам спеціальний промокод на перевірку тексту для запобігання плагіату. Промокод створений тому, що ми хочемо підтримати студентів під час пандемії та допомогти їм отримати більше сторінок за ті самі кошти.Готуючись до сесії, кожен студент може перевірити роботу самостійно в індивідуальному обліковому записі.

Використовуючи промокод UNICHECKLOVESTUDENTS до 31 грудня 2020 року, кожен студент отримує на 40% більше безкоштовних сторінок.

Бібліотекарі навчаються

kniga.png
25 листопада в науково-технічній бібліотеці відбулось чергове заняття з підвищення кваліфікації працівників НТБ. З вступним словом виступив директор науково-технічної бібліотеки, кандидат історичних наук Роман Пуйда, який акцентував увагу на тому, що професійне вдосконалення бібліотекарів в умовах необхідності якісних змін галузі набуває сьогодні важливого значення.

Вільні творити майбутнє

kniga.png
Щороку 21 листопада на честь двох знаменних і доленосних подій - Помаранчевої революції 2004р. та Революції Гідності 2013р. - ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Саме в цей день 7 років тому розпочались події, які переродили українську націю. Ми вшановуємо патріотизм і мужність своїх співвітчизників, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини. Небесна Сотня – саме так назвали протестувальників, які віддали своє життя заради кращого майбутнього України. І сьогодні, завдяки їм, ми маємо шанс будувати вільне громадянське суспільство зі справжніми європейськими цінностями.

З Всеукраїнським днем бібліотек!

den_bibl19_mini.jpg

Вітаємо усіх бібліотекарів із професійним святом ! Бажаємо всім творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, дружнього взаєморозуміння та підтримки, радості, добра і нових успіхів у нашій благородній справі.

Вишиванка - краса і символ нації

dovkilya.jpg
Щорічно, в третій четвер травня в Україні святкують День вишиванки. Це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий одягає вишиванку, яку ми сприймаємо як символ єднання, солідарності і підтримки.

23 квітня - День книги

dovkilya.jpgВсесвітній день книги та авторського права, який щорічно відзначається 23 квітня у всьому світі, своїм святом по праву вважають автори, видавці, вчителі, БІБЛІОТЕКАРІ та усі, хто причетний до книжкової справи. Його відзначають у 190 країнах світу. Вперше відсвяткували в 1996 р. в Каталонії (Іспанія), де уже понад 80 років існує традиція дарувати в день святого Георгія троянди і книжки тим, кого любиш.Ідея організації такого свята належить Організації об’єднаних націй з питань освіти, науки і культури.

18 квітня - Всеукраїнський день довкілля

dovkilya.jpg

Свято відзначають щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року. Передумовою стали різні громадські ініціативи, зокрема започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя». У третю суботу квітня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань.

Відкрито безкоштовний доступ до цифрової бібліотеки АСМ

kniga.png
Ми раді повідомити, що найстарша і найбільша міжнародна організація в галузі комп'ютерних наук, АСМ (Association for Computing Maсhinery), тимчасово відкриває
свою електронну бібліотеку для всіх - аби в цей кризовий час підтримати науковців,студентів та освітян.

Просимо підтримати наш проєкт!

kniga.pngПросимо підтримати проект Науково-технічної бібліотеки  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу:
«Соціальна адаптація осіб з інвалідністю через доступ до джерел інформації».
Посилання на проект http://bu.mvk.if.ua/projects2020/80772

Збір матеріалів