Новини

З Днем захисника України!

kniga.png

Карта єднання – від заходу до сходу

kniga.png

11 жовтня працівники науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ долучилися до акції єднання «Україна моя вишивана», метою якої є об'єднання різних спільнот України для духовного процвітання. Акція започаткована майстринями художньої вишивки Іриною Харатін і Тетяною Дяківнич із Скали-Подільської Борщівського району. Вишивана карта України, за задумом ініціаторів акції, має об’єднати українців з різних регіонів нашої держави. Карта подорожуватиме країною, де кожен бажаючий зможе долучитися до доброї справи і залишити на полотні розміром 3 на 1,5 метра свій вишитий хрестик.

Візит Генерального прокурора до університету

kniga.png
В рамках робочого візиту на Прикарпаття Генеральний прокурор України Юрій Луценко 10 жовтня 2017 року відвідав Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, зокрема й науково-технічну бібліотеку. Високого гостя зацікавили книжкові виставки, де були представлені раритетні видання та останні видання науковців університету.

VI Міжнародна науково-практична конференція

kniga.png
11 жовтня 2017 року Науково-технічною бібліотекою було організовано інформаційно-книжкову виставку «Наукові здобутки Інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі» до VI Міжнародної науково-практичної конференції «Теорія і практика стратегічного управління розвитком галузевих і регіональних суспільних систем».

Засідання Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України

kniga.png

26 вересня в актовій залі університету відбулося спільне засідання Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України та членів Президії спілки ректорів вищих навчальних закладів за участю Міністра освіти і науки України Л. М. Гриневич. Науково-технічною бібліотекою організовано книжкову виставку, де було представлено науковий доробок вчених університету.

Бібліотека – до ювілею університету

kniga.png
В рамках святкування 50-річчя університету працівниками науково-технічної бібліотеки 21 вересня у фойє головного корпусу було організовано художньо-мистецьку виставку «Безмежний світ художнього слова», на якій було представлено прозові та поетичні твори світочів української літератури і сучасних письменників. А також викладачі, студенти та гості університету мали змогу ознайомитись із творами англійською, німецькою, французькою та польською мовами, які експонувались на виставці.

50-річчя університету

kniga.png

20 вересня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулось урочисте засідання Вченої ради з нагоди відзначення його 50-ліття. В Актовій залі ІФНТУНГ зібрались викладачі та працівники університету, високі гості.

Як ми покращуємо якість наукових публікацій з Unicheck

talanty_ukr.jpg

Якісні наукові публікації - складова загального рейтингу навчального закладу, що впливає на його популярність серед абітурієнтів та значимість в системі освіти України та світу. Саме тому ми вирішили брати участь у соціальному проекті, який ініційовано командою Unicheck. Його мета підтримати наукові університетські видання. Отже протягом 2017/18 навчального року всі наукові видання нашого університету будуть безкоштовно перевіряти на ознаки плагіату за допомогою Unicheck.

З Днем знань!

den_bibl2_mini.jpg
ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ - СПРАВЖНІМ ВСЕНАРОДНИМ СВЯТОМ МУДРОСТІ, ДОБРОТИ І ЛЮДЯНОСТІ.

Нафтогазова енергетика - 2017

kniga.png
16 травня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочала роботу VІ Міжнародна науково-технічна конференція «Нафтогазова енергетика-2017», яка є важливим заходом у низці подій з відзначення 50-річчя від дня заснування університету. Науково-технічною бібліотекою було організовано книжково-інформаційну виставку, де було представлено праці викладачів та науковців університету, періодичні видання з тематики конференції.

Збір матеріалів