Заходи бібліотеки

Надійні магістральні трубопроводи - складова енергетичної безпеки України

kniga.png
Під енергетичною безпекою України слід розуміти спроможність держави забезпечити ефективне використання власної паливно-енергетичної бази, здійснити оптимальне розгалуження шляхів постачання в Україну енергоносіїв для забезпечення життєдіяльності населення у режимі звичайного, надзвичайного та воєнного стану.

Ніхто крім нас

kniga.png
У день покровительки всього роду козацького Пресвятої Покрови українці відзначають День захисника України та День українського козацтва. 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії — військово-політичної формації українського визвольного руху.

Свято сильних, мужніх і безстрашних...

kniga.png
Немає благороднішої місії, ніж захист свого народу, своєї землі та родини. Від часів славного українського козацтва та сивочолих солдатів Другої світової війни до молодих патріотів, які в ці дні боронять рідну землю на сході України, ми вшановуємо 14 жовтня причетних до почесного звання «Захисник України».

Не зрікся ні мови, ні пісні (90 років від дня народження Д. Павличка)

kniga.png
28 вересня виповнюєься 90 років від дня народження видатного українського поета, критика й літерату¬рознавця, перекладача та публіциста Дмитра Павличка.

Сторінки пам’яті живої…

kniga.png...Трагічні сторінки історії слід пам’ятати не тільки, щоб шанувати пам’ять про загиблих, а й для того, щоб зробити висновки з минулого та не допустити помилок у майбутньому. Бабин Яр поряд із Освенцимом став жахливим символом Голокосту на території Східної Європи й прикладом того, до чого призводять людиноненависницькі теорії.

До Всесвітнього дня туризму

kniga.png
27 вересня усі причетні до туристичної, курортної та готельної сфери відзначають Всесвітній день туризму. Це свято заснували члени Всесвітньої туристичної організації у 1979 році.

Винаходи та інновації: історія і сучасність

kniga.png
Щорічно, в третю суботу вересня, в Україні відзначають День винахідника і раціоналізатора відповідно до Указу Президента N 443/94 від 16 серпня 1994 року.

«Це гордість України, окраса інтелекту…»

В рамках урочистих заходів з відзначення дня народження університету в конференц залі науково – технічної бібліотеки було організовано книжково – інформаційну виставку: «Наукові праці викладачів університету»

socrat2.jpg

АРИСТОКРАТ ДУХУ

kniga.png
17 вересня виповнюється 155 років від дня народження Михайла Коцюбинського. Ще за життя він був визнаний видатним представником національної культури поруч з І. Франком, Л.Українкою, В.Стефаником.

До 30-річчя створення Народного Руху України

kniga.pngМи, громадяни України, повинні знати і вивчати історію своєї країни. Заснування і подальша діяльність Народного Руху України – це, безперечно, одна з найважливіших і значущих сторінок нашої історії та сьогодення.

Збір матеріалів