видання бібліотеки

Календар ювілейних та пам’ятних дат ІФНТУНГ на 2022 рік

calendar2022.png

Календар ювілейних та пам’ятних дат ІваноФранківського національного технічного університету нафти і газу на 2022 рік / [уклад. Л. М. Локотош, Н. В. Федяніна ; ред. Я. А. Пилип]. – Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2021. – 38 c. : іл.

Роман Михайлович Кондрат : (до 80-річчя від дня народж.)

geol_rozvidka0115.jpg
Роман Михайлович Кондрат : (до 80-річчя від дня народж.) : біобібліогр. покажч. / [уклад. : Л. М. Локотош, Н. В. Федяніна, Г. Й. Бестильна]. – Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2020. – 128 с. (Серія «Університет і наука в постатях»; вип. 13).

Путівник по бібліотеці

geol_rozvidka0115.jpg

Путівник по бібліотеці / [уклад. : Р. Б. Пуйда,Я. А. Пилип, Ю. В. Кобітович, Л. М. Локотош] ; Наук. техн. б-ка. - Івано- Франківськ : НТБ ІФНТУНГ. – 2021. – 31 с.
Путівник дає користувачам та відвідувачам загальне уявлення про бібліотеку Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу,ознайомлює з її ресурсами, довідково-пошуковим апаратом та системою обслуговування. Посібник буде корисним для студентів, викладачів, аспірантів та тим, хто цікавиться бібліотекою університету.

Проектування сучасних веб-інтерфейсів бібліотечних сайтів на прикладі сайту науково-технічної бібліотеки

geol_rozvidka0115.jpg
Проектування сучасних веб-інтерфейсів бібліотечних сайтів на прикладі сайту науково-технічної бібліотеки / підгот. Ю.В. Кобітович. – Івано-Франківськ: НТБ ІФНТУНГ, 2019. – 18 с.
Швидкий розвиток комп'ютерних технологій та мережі Інтернет призвів до зростання необхідності у комплексному аналізі художньо-комунікативних закономірностей, вимог та норм у проектуванні сучасних веб-сайтів. Оскільки зручний та зрозумілий дизайн сайту сприяє формування позитивного іміджу бібліотеки серед користувачів, тому вивчення та дослідження використання сучасних технологій у створенні веб-сторінок є актуальною темою для бібліотечних сайтів.

Іван Пулюй і Україна (до 175-річчя від дня народження, бібліографічна пам`ятка)

geol_rozvidka0115.jpgСеред українських вчених, що сягнули вершин європейської і світової науки, одне з почесних місць належить Іванові Пулюєві. Своєю науковою і технічною діяльністю він заслужив широке міжнародне визнання. Але до недавнього часу залишався майже невідомим в Україні, на рідній Батьківщині, для кращого майбутнього якої невтомно працював поза її межами впродовж усього життя.

Календар ювілейних та пам’ятних дат ІФНТУНГ на 2020 рік

geol_rozvidka0115.jpg
Календар ювілейних та пам’ятних дат Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу на 2020 рік / [уклад. Н. В. Федяніна, Н. В. Вільчинська, ред. Я. А. Пилип, Л. М. Локотош] ; Наук.-техн. б-ка. – Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2019. – 90 c. : іл.

Календар відображає ювілейні дати науковців, пам’ятні дати важливих подій з історії та сучасності університету на 2020 рік.

Геологічна станція (Борислав) : історична розвідка

geol_rozvidka0115.jpg
Геологічна станція (Борислав) : історична розвідка / [уклад. Т. В. Степашкіна];
Наук. техн. б-ка. - Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2019. – (Серія «Колекції фонду рідкісних видань науково-технічної бібліотеки»; вип. 1).

Перший випуск серії «Колекції фонду рідкісних видань науково-технічної бібліотеки» присвячений історичному минулому Геологічної станції в Бориславі. Коротко описана історія розвитку геологічних досліджень нафтової промисловості Західного регіону України. Випуск підготовлений на основі документальних джерел з фонду Виставкового залу рідкісних та цінних видань.

Нафтогазові технології : дайджест. Вип. 9

geol_rozvidka0115.jpg
Нафтогазові технології : дайджест. Вип. 9 / [уклад. Л. М. Локотош] ; Наук. техн. б-ка. - Івано-Франківськ :НТБ ІФНТУНГ. – 2019. – 53 с.
Дайджест «Нафтогазові технології» підготовлений на основі матеріалів науково-практичних журналів: «Нафтогазова галузь України», «Техническая диагностика и неразрушающий контроль», «Нафтогазова енергетика», «Нафта України», «Автоматическая сварка», «Прикладная механика», «Інтегровані технології та енергозбереження» та Інтернет-видань за 2018-2019 роки.

Облік та оподаткування : каталог кн.- інформ. вист. : (До дня кафедри)

geol_rozvidka0115.jpg
Облік та оподаткування : каталог кн.- інформ. вист. : (До дня кафедри) / [уклад. Л. М. Локотош, Н. В. Вільчинська]; Наук.-техн.б-ка.–Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2019. – 51 с.
Каталог охоплює документальні джерела з фондів науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ, що експонувалися на книжково-інформаційній виставці в рамках Дня кафедри обліку та оподаткування. На виставці були представлені наукові праці викладачів кафедри та матеріали на допомогу навчальному процесу та науково-дослідній роботі за 2007-2019 роки.

Василь Михайлович Мойсишин : (до 60-річчя від дня народж.)

geol_rozvidka0115.jpg
Біобібліографічний покажчик, виданий до 60-річчя від дня народження доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри вищої математики ІФНТУНГ, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, дійсного члена НТШ, голови Івано-Франківського осередку НТШ, члена Національної
спілки письменників України Мойсишина Василя Михайловича, знайомить читача з біографією вченого, його працями та науковими досягненнями і включає в себе матеріали, опубліковані в українських та
зарубіжних виданнях.

Збір матеріалів