Віртуальні презентації

н/д

День кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ

kniga.png
Доброю традицією стало проведення спільних засідань співробітників бібліотеки та кафедр університету в рамках Дня кафедри. Переймаючи досвід інших наукових бібліотек та використовуючи новітні інформаційні технології, науково-технічна бібліотека модернізувала цю форму роботи і пропонує мультимедійну презентацію Дня кафедри. Під час перегляду Ви ознайомитеся зі станом комплектування книжкового фонду з дисциплін Вашої кафедри, аналізом використання студентами навчальної літератури, інформаційними можливостями науково-технічної бібліотеки, а також книжково-інформаційною виставкою.

Мультимедійна презентація Дня кафедри геодезії та землеустрою

kniga.png
Доброю традицією стало проведення спільних засідань співробітників бібліотеки та кафедр університету в рамках Дня кафедри.
Переймаючи досвід інших наукових бібліотек та використовуючи новітні інформаційні технології, науково-технічна бібліотека модернізувала цю форму роботи і пропонує мультимедійну презентацію Дня кафедри. Під час перегляду Ви ознайомитеся зі станом комплектування книжкового фонду з дисциплін Вашої кафедри, аналізом використання студентами навчальної літератури, інформаційними можливостями науково-технічної бібліотеки, а також книжково-інформаційною виставкою.
Запрошуємо переглянути матеріали компакт-диску і всі свої запитання, зауваження, пропозиції передати нам через електронну пошту library [at] nung [dot] edu [dot] ua

Нехай не згасне світ науки

Наука – продуктивна сила суспільства, основною метою якої є пізнання навколишнього світу і вплив на природу з метою отримання корисних суспільству результатів. Зародившись у стародавньому світі, в процесі історичного розвитку, вона перетворилась у виробничу силу. Здебільшого ці перетворення відбулися через технічні науки. Спираючись на природні закономірності, вони конструюють різноманітні види техніки, технологічні процеси. Завдяки науково-технічним дослідженням інженерна творчість і виробництво розвиваються цілеспрямовано.

Історія та перспективи розвитку нафтогазової освіти

Вперше в Європі промислове видобування нафти і газу започатковано у другій половині ХІХ століття на Прикарпатті, що сприяло створенню відповідної технічної освіти для задоволення потреб нової галузі. Тоді у Львівській Політехнічній школі (сьогодні – Національний університет «Львівська політехніка») було започатковано підготовку інженерів –нафтовиків, з1889 року ввведена спеціальність «Буріння й видобування нафти», а також зі створенням у 1899 році Крайової науково-дослідної лабораторії для вивчення властивостей прикарпатської нафти, що стало початком нафтогазової освіти в Україні.

А в серці тільки ти, моя прекрасна, рідна Україно! (90 років від дня народження Романа Іваничука)

27 травня виповнюється 90 років від дня народження Романа Іваничука – письменника, громадського діяча, лауреата багатьох літературних премій та державної премії ім. Т. Шевченка, Героя України. Іваничук належить до найпродуктивніших митців української літератури, адже створив близько двадцяти історичних романів.

Екологічні проблеми сучасності

Людина і природа... Філософи, поети, художники усіх часів і народів віддали данину цій вічній і актуальній темі. Та ніколи вона не стояла так гостро, як у наші дні, коли загроза екологічної кризи, а може і катастрофи, нависла над людством і проблема екологізації матеріальної і духовної діяльності людини стала життєвою необхідністю.

Книг заповітні сторінки допомагають людям жити

Сучасний світ високотехнологічних пристроїв дозволяє нам подорожувати, спілкуватись, читати, не виходячи з дому. Ті ж самі функції, тільки у більш глибокому і розгорнутому вигляді виконує книга. У світі існує безліч книг, різних за характером та призначенням: одні розважають, інші виховують кращі людські якості та допомагають пізнати світ. Знання, що ми отримуємо із книг, дозволяють нам рухатися вперед, не витрачаючи час на відкриття того, що вже комусь відомо. Книзі ми завдячуємо тим, що й сьогодні можемо насолоджуватися шедеврами давньої літератури.

На допомогу майбутньому інженеру-геодезисту

За нинішнього високого рівня індустріалізації будівельного виробництва інженерно-геодезичні роботи є невід’ємною частиною технологічних процесів при вишукуваннях, проектуванні, будівництві й експлуатації будівельних споруд.Широке впровадження сучасних високопродуктивних геодезичних приладів та устаткування, технологій виконання геодезичних робіт сприяє вдосконаленню будівництва та монтажу об’єктів, підвищенню їх якості та економічності.

Основи комп‘ютерної графіки

Третє тисячоліття характеризується широким застосуванням комп`ютерних технологій, у тому числі і комп`ютерної графіки. У наш час вони проникають в усі сфери життя суспільства: техніку, економіку, політику, мистецтво
навіть побут. Сучасна комп`ютерна графіка широко застосовується в галузі автоматизації проектування (літаків, автомобілів) та автоматизації виробництва, для наукових досліджень у комп`ютерній та електронній техніці, медицині, видавничій діяльності, в рекламі, кіно, телебаченні та інших засобах масової інформації.

Збір матеріалів