Віртуальні презентації

н/д

День кафедри архітектури та містобудування

kniga_4.png
Кафедра архітектури та містобудування здійснює підготовку майбутніх фахівців із фундаментальних і професійно-орієнтованих знань, умінь, навичок, необхідних для успішного виконання професійних завдань, в здійсненні наукових досліджень у сфері архітектури та містобудування.

День кафедри фізико-математичних наук

kniga_4_0_0.png
Математичні дисципліни посідають одне з чільних місць у програмах вищих технічних закладів освіти. Навчити майбутніх фахівців мислити, орієнтуватися у світі формул і теорем, бачити спільне у різних явищах і процесах та створювати їхні математичні моделі – у цьому вбачають своє основне завдання викладачі кафедри Фізико-математичних наук ІФНТУНГ.

День кафедри підприємництва та маркетингу

kniga_4_0_0.png
Науково-педагогічні працівники кафедри підприємництва та маркетингу готують нове покоління висококваліфікованих фахівців сферах підприємництва, торгівлі та маркетингових комунікацій, соціальної відповідальності, розподілу продукції, мерчандайзингу, управління лояльністю та поведінкою споживачів.

День кафедри Загальної та прикладної фізики

kniga_4_0_0.png
Науково-технічна бібліотека пропонує переглянути мультимедійну презентацію до Дня кафедри загальної та прикладної фізики. Це одна із найстаріших кафедр, що була створена в 1962 році, як кафедра Станіславського загально- технічного факультету. З 2010 року кафедру очолює доктор фізико-математичних наук, професор М.О. Галущак.

День кафедри Технології захисту навколишнього середовища

kniga_4_0_0.png
У cучасних суспільно-політичних і економічних умовах вагомого значення набуває сфера охорони та захисту навколишнього середовища.
Науково-технічна бібліотека пропонує переглянути мультимедійну презентацію до Дня кафедри технологій захисту навколишнього середовища. Ви ознайомитеся зі станом комплектування книжкового фонду з дисциплін кафедри, аналізом використання студентами навчальної літератури та інформаційними можливостями книгозбірні.

Кафедра зварювання

kniga_4_0_0.png
Науково-технічна бібліотека пропонує вашій увазі мультимедійну презентацію Дня кафедри зварювання .
Під час перегляду ви зможете ознайомитися з книжково-інформаційною виставкою, зі станом комплектування книжкового фонду дисциплін кафедри, аналізом використання студентами навчальної літератури та з інформаційними можливостями книгозбірні.

Світи Григорія Сковороди

kniga_4_1.png
3 грудня виповнюється 300 років від дня народження українського філософа Григорія Сковороди. Волелюбний, впевнений у своєму погляді на світ і непідлеглий нікому. А ще безмежно любив Україну, її природу, людей та мову. Свої твори він писав «простою народною мовою», цим самим зміцнюючи самовизначення українців як нації. Сковорода став предтечею усвідомлення національної та особистої свободи, яку здобували українці вже у прийдешніх століттях.

День кафедри туризму

kniga_4_0.png
Науково-технічна бібліотека пропонує вам мультимедійну презентацію Дня кафедри. Під час перегляду ви ознайомитесь з працями викладачів та станом комплектування книжкового фонду дисциплін кафедри, аналізом використання студентами навчальної літератури, з інформаційними можливостями науково-технічної бібліотеки, а також книжково-інформаційною виставкою.

Через освіту - до правової держави

kniga_4.png
Ефективне забезпечення прав людини потребує підвищення правової свідомості та правової культури як суспільства в цілому, так і кожного громадянина України. Змістом такого виховання є розуміння сутності правових учень, доктрин, формування у громадян стійкої орієнтації на законослухняну поведінку.

Збір матеріалів