Червень 2024

Технології захисту навколишнього середовища

photo_2024-06-12_12-44-03.jpg
Однією з найактуальніших проблем сучасності є проблема безпеки людської цивілізації. Насамперед – пошук шляхів і засобів нейтралізації і подолання негативних тенденцій, які становлять реальну загрозу для безпечного існування суспільства. Крім того, війна в Україні несе з собою не лише людські страждання, але широкомасштабне руйнування природних систем та інтенсивне забруднення довкілля і впливає на клімат всієї планети, зумовлюючи значні викиди вуглекислого та інших парникових газів.

Від біобібліографічного покажчика науковця до наукового звіту університету

photo_2024-06-12_13-51-36.jpg
6 червня 2024 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання бібліотек закладів вищої освіти.
Організатором заходу була Наукова бібліотека Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Учасниками були також провідні фахівці Науково-технічної бібліотеки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Бібліотеки Івано-Франківського державного медичного університету.

Сервіси наукових метаданих

photo_2024-06-12_13-51-22.jpg
З метою підвищення професійної кваліфікації бібліотечних працівників обласного методичного об’єднання бібліотек ЗВО на базі Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника було проведено засідання секції з питань інформаційних технологій, в рамках якої відбувся семінар-практикум «Сервіси наукових метаданих». Основними доповідачами виступили директор НБ ПНУ ім. В. Стефаника Роман Дзумедзей та заступник директора НБ ПНУ ім. В. Стефаника Юлія Костюк.