матеріали засідань секцій МО

Краєзнавча діяльність бібліотеки як внесок у збереження історичної пам’яті

IMG_20231127_124326_598.jpg
З метою підвищення професійної кваліфікації бібліотечних працівників було проведено засідання секції з питань інформаційно-бібліографічної діяльності, головною темою якого стало бібліотечне краєзнавство – один з пріоритетних напрямів діяльності книгозбірень, який надає бібліотекам місцевого колориту та регіональної самобутності.

Списання російськомовної літератури з фондів університетських книгозбірень

55.png
З метою підвищення професійної кваліфікації бібліотечних працівників було проведено засідання секції з питань формування та збереження фондів, в рамках якої відбувся семінар «Списання російськомовної літератури з фондів університетських книгозбірень».

Виставкова діяльність університетських бібліотек

4_4.jpg

Своєрідною візитною карткою бібліотеки, за якою оцінюють не тільки якість фонду, а й стиль роботи установи є книжкова виставка – комплекс спеціально відібраних і систематизованих документів, розташованих таким чином, щоб викликати увагу читачів, зацікавити чи задовольнити існуючий інтерес чи інформаційну потребу. Основна мета будь-якої виставки – популяризація книги, надання певної інформації. Це настільки обов’язкова форма популяризації літератури до якоїсь певної дати чи події в суспільстві, що книжкові виставки сприймаються просто як частина бібліотечного інтер’єру.

Інвентаризація бібліотечних фондів

kniga.png
З метою підвищення професійної кваліфікації бібліотечних працівників відбулося засідання секції з питань формування та збереження фондів, в рамках якого організовано семінар-практикум з питання проведення інвентаризації бібліотечних фондів у науковій бібліотеці ПНУ ім. В. Стефаника.

Предметний рубрикатор електронного каталогу

kniga.png
З метою підвищення професійної кваліфікації бібліотечних працівників 31 жовтня 2019 р. на базі бібліотеки Івано-Франківського національного медичного університету в рамках засідання секції з питань інформаційних технологій відбувся семінар «Предметний рубрикатор як невід’ємний елемент електронного каталогу бібліотеки».

Формування читацької культури студентів

kniga.png
31 жовтня 2019 р. в бібліотеці ІФНМУ на засідання секції з питань інформаційно-бібліографічного обслуговування користувачів відбувся семінар «Інформаційно-освітнє середовище університетської бібліотеки як засіб формування читацької культури студентів».

Безцінні фонди університетських книгозбірень

kniga.png
З метою підвищення професійної кваліфікації бібліотечних працівників обласного методичного об’єднання відбулося засідання секції з питань формування та збереження фондів. Цього разу в рамках засідання відбувся семінар «Колекції – книжкові пам’ятки у фондовому зібранні університетських бібліотек».

Соціальні мережі як засіб маркетингової діяльності бібліотек

kniga.png

Використання традиційних карткових каталогів у період інформатизації суспільства

kniga.png

24 жовтня 2018 р. в Науковій бібліотеці Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника відбулося засідання секції з питань формування та збереження фондів. Це була дискусія на тему «Використання традиційних карткових каталогів у період інформатизації суспільства».

Використання новітніх технологій у довідково-бібліографічній роботі

kniga.png

З метою підвищення професійної кваліфікації працівників обласного методичного об’єднання в Науковій бібліотеці Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника відбулося засідання секції з питань інформаційно-бібліографічної діяльності, в рамках якого організовано
семінар «Використання новітніх технологій у довідково-бібліографічній роботі». Використання новітніх технологій в інформаційно-бібліографічному відділі – це в першу чергу застосування в практичній роботі комп`ютерної техніки, Інтернету та web-сайту.

Збір матеріалів