Бібліотекарі навчаються

Війна, як і пандемія, торкнулася всіх сфер людської діяльності. В такий нелегкий час Науково-технічна бібліотека продовжує працювати й активно переформатовує свою роботу в умовах воєнного стану. Про роботу книгозбірні в 2022 році йшла мова на зборах трудового колективу, які відбулися 2 березня.
Директор бібліотеки доктор історичних наук, професор кафедри суспільних наук Роман Пуйда охарактеризував діяльність книгозбірні за минулий рік, акцентуючи увагу на виконання основних бібліотечно-бібліографічних процесів. Поряд із значним об’ємом робіт, виконаних в звітному році, було окреслено ряд важливих завдань, які потребують вирішення у майбутньому. Також торкнувся актуального питання покращення якості бібліотечного фонду НТБ, проблем та перспектив його формування (віртуальна презентація «Шляхи покращення фонду Науково-технічної бібліотеки»).
Керівники структурних підрозділів відзвітували про виконану роботу з основних напрямів діяльності.
Також відбулося чергове заняття з підвищення кваліфікації бібліотечних працівників. Завідувач відділу технологій та інформаційних ресурсів Тетяна Степашкіна підготувала лекцію-презентацію «Захист та безпека даних користувачів бібліотек у контексті правових стандартівЄС». З оглядом нових книжкових надходжень ознайомила присутніх завідувач сектору Оксана Тачинська. На завершення заняття бібліотекар І категорії Ірина Луців
виступила з бібліографічним оглядом «Увага, новинки журнального світу».

1_3.jpg

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5_0.JPG

6.JPG

7.JPG