Травень 2019

Бібліотекарі навчаються

kniga.png

В читальному залі технічних та гуманітарних наук для бібліотечних працівників відбулося чергове заняття з підвищення кваліфікації. Програма заняття включала досить різноманітні питання. Завідувач відділу бібліографії та організації фондів Леся Локотош була модератором семінару «Розширення спектру бібліотечно-бібліографічних послуг шляхом удосконалення усіх форм і методів бібліотечної діяльності». Оксана Тачинська, завідувач сектору комплектування та обробки літератури, підготувала цікаву лекцію на тему «Виховання гуманних якостей у студентів ЗВО засобами бібліотерапії».

Нові надходження літератури за квітень 2019 року

kniga.png
Мальська М. П. Корпоративне управління : підручник / М. П. Мальська, Н. Л. Мандюк, Ю. С. Занько. – Київ : Знання, 2012. – 348 с.

Інформаційний бюлетень "Вища освіта" № 4 (квітень 2019)

kniga.png
Про проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії : постанова Кабінету Міністрів України 06.03.2019р. №167 // Інформ. зб. та комент. М-ва освіти і науки України. – 2019. – № 3. – С. 53-70.

Доторкнутися серцем до подвигу

kniga.png
8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примиреня і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми згадуємо про надзвичайно важливу роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, вшановуємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Юліан Григорович Медведський

kniga.png

В незалежній самостійній Україні із забуття повертаються імена славних її синів, життя і наукова діяльність яких тривалий час замовчувалась. Серед них – видатний вчений, геолог, професор Юліан Григорович Медведський, ім’я якого відоме в цілому світі насамперед за його фундаментальні праці з питань загальної геології, мінералогії, петрографії, гідрогеології та гірництва.