Бібліотекарі навчаються

В санітарний день, крім традиційних робіт з підтримання нормативного санiтарно-гiгiєнiчного стану примiщень, обладнання та знепилювання документiв, відбулися інші заходи. Це зустріч з провідним фахівцем - Уповноваженим з антикорупційної діяльності Протасом В.В. та Головою профкому університету Білоцьким О.В. в конференц-залі НТБ.

А також в читальному залі технічних та гуманітарних наук для бібліотечних працівників відбулося чергове заняття з підвищення кваліфікації. Програма заняття включала досить різноманітні питання.

Завідувач відділу бібліографії та організації фондів Леся Локотош була модератором семінару «Розширення спектру бібліотечно-бібліографічних послуг шляхом удосконалення усіх форм і методів бібліотечної діяльності».

Оксана Тачинська, завідувач сектору комплектування та обробки літератури, підготувала цікаву лекцію на тему «Виховання гуманних якостей у студентів ЗВО засобами бібліотерапії».

Про сучасні форми та методи обслуговування користувачів в електронному читальному залі науково-технічної бібліотеки розповів технік відділу інформаційних технологій Святослав Голобін.

На завершення присутні були ознайомлені з оглядом нових надходжень фахових періодичних видань (вчений секретар Ярослава Пилип), оглядом літературно-художніх журналів (бібліотекар І категорії відділу обслуговування користувачів Ірина Луців) та оглядом нових надходжень літератури та бібліографічних видань НТБ (бібліотекар І категорії відділу бібліографії та організації фондів Наталія Вільчинська).

Директор бібліотеки Роман Пуйда наголосив на важливості реалізації проекту ІФНТУНГ «Соціальна адаптація осіб з інвалідністю через доступ до економічної літератури», яка можлива лиша за активної підтримки працівників університету. Також було обговорено питання перевірок пунктів видачі НТБ на кафедрі військової підготовки та в Дрогобицькому коледжі нафти та газу.

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg