Грудень 2018

«Живи, Україно, живи для краси...» (140 р. від дня народження О. Олеся )

kniga.png

5 грудня виповнюється 140 років від дня народження талановитого поета Олександра Олеся (Кандиби). Непростим був шлях письменника, який увішов в літературу напередодні революції 1917 року. Він був у перших рядах тих молодих людей, що щиро вірили у відродження Української держави та сподівались на краще майбутнє для свого народу. Свої емоції й переживання О. Олесь відтворює в першій збірці «З журбою радість обнялась». Через заборону цензури другу збірку він не зміг видати під своєю назвою «Будь мечем моїм». Збірка вийшла під назвою «Поезії. Кн.ІІ.», а чотири наступних мають тільки порядковий номер.

Інформаційний бюлетень "Вища освіта" № 11 (листопад 2018)

kniga.png
Про затвердження Порядку зарахування осіб з особливими освітніми потребами до спеціальних закладів освіти, їх відрахування, переведення до іншого закладу освіти. : наказ М-ва освіти і науки України від 07.08.2018 № 831 // Інформ. зб. та комент. М-ва освіти і науки України. – 2018. – № 10. – С. 81-88.

Нові надходження літератури за листопад 2018 року

kniga.png
Романенко Н. В. Випускна кваліфікаційна робота окр "бакалавр" як вид державної атестації: вимоги до змісту й оформлення : метод. вказівки для студентів напряму підготовки 6.020303 "Філологія" / Н. В. Романенко, Г. Д. Малик, М. З. Мучка. – Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018.

Євроінтеграція України та вступ у НАТО

kniga.png

27 років минуло з того часу, як Україна проголосила себе незалежною суверенною державою. І коли постав вибір щодо своєї цивілізаційної орієнтації, звичайно, українське суспільство вибрало орієнтацію на Європу. Для того, щоб стати європейською, Україні необхідно змінювати як свій господарський комплекс, так і вдосконалювати демократичне громадянське суспільство конкретними справами.

Права людини – гарантія розвитку людства

kniga.png
Відповідно до Указу Президента України від 8 грудня 2008 року «Про Всеукраїнський тиждень права», який проходить щорічно з 10-16 грудня, головний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Федяніна Н.В. підготувала і провела усний журнал «Мораль і право – право і мораль» для студентів групи НІТ-18-2,3.