Засідання обласного методичного об’єднання

13 квітня 2022 року в онлайн-режимі відбулося засідання обласного методичного об’єднання бібліотек закладів вищої освіти. Роман Пуйда - голова методичного об’єднання, директор науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ розпочав засідання хвилиною мовчання за загиблими. Обговорювалася тема «Наукометрика як ідентифікатор наукової діяльності університету». Заступник директора НБ ПНУ Роман Дзумедзей детально проаналізував роботу з наукометрії, яка стала необхідною частиною наукового життя університету. У своїй доповіді акцентував увагу на ключовій інформації, яку можна отримати із профілю університету в наукометричній системі Web of Science. Окремо проаналізував співпрацю університетів учасників ОМОБ, а також розкрив потенційні можливості університету шляхом аналізу статей, що цитують наукові доробки науковців університету.
В обговоренні взяли участь директори бібліотек Роман Пуйда, Мирослава Татарин, Петро Гаврилишин та головний бібліотекар відділу технологій та інформаційних ресурсів науково-технічної бібліотеки Світлана Гойсан.
З метою підвищення кваліфікації бібліотечних працівників відбулось засідання секції з питань інформаційних технологій, в рамках якої був організований майстер-клас «Віртуальна довідкова служба (віртуальна довідка) як форма дистанційного обслуговування користувачів». Основний доповідач – завідувач сектору періодичних видань НБ ПНУ Іван Пелипишак, який ознайомив з особливостями виконання працівниками бібліотеки віртуальних довідок. Він зазначив, що цей вид інформаційних послуг бібліотеки належить до найперспективніших, проте потребує постійного удосконалення та доповнення новими формами.
До обговорення даного питання долучилася завідувач відділу бібліографії та обслуговування користувачів науково-технічної бібліотеки Леся Локотош. Вона розповіла про надання віртуальних довідок працівниками НТБ ІФНТУНГ. Також до обговорення долучилася завідувач інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки МНУ Галина Якимович.
На закінчення Роман Пуйда подякував всім учасникам засідання за активну участь в обговоренні важливих питань роботи бібліотек.

rada20522.jpg