Досить ефективною формою підвищення кваліфікації бібліотечних працівників є заняття творчих лабораторій. На них не просто розглядається якась актуальна тема, але й демонструється особистий підхід конкретного фахівця до проблеми, його досвід. Фактично таким заходом став майстер-клас «Презентація планово-звітної документації в мультимедійному просторі програми Power Point», який був проведений на засіданні секції з питань інформаційних технологій.
Стисло Т.Р., заступник директора з комп’ютеризації науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ зауважив, що комп’ютерні технології постійно вдосконалюються, стають більш насиченішими, ємними, гнучкими, продуктивними, націленими на різноманітні потреби користувачів.
Мультимедійна технологія - це технологія, яка окреслює порядок розробки, функціонування та застосування засобів обробки інформації різних модульностей. Сучасні освітні комп’ютерні програми (електронні підручники, комп’ютерні задачники, навчальні посібники, гіпертекстові інформаційно-довідкові системи-архіви, каталоги, довідники, енциклопедії, текстуючі та моделюючі програми-тренажери тощо) розробляються на основі мультимедійних технологій, які виникли на стику багатьох галузей знання.
Тому для розвитку науково-технічної бібліотеки в інформаційному просторі було використано таке поняття, як «процес розробки планів та звітів в мультимедійному просторі Power Point». Це дуже велика, складна і копітка робота, але з часом вона налагодиться і вийде на свій рівень. Перед присутніми за допомогою мультимедійного проектору було практично показано статистичні показники роботи структурних підрозділів науково-технічної бібліотеки за певний період часу. Огляд основних показників роботи бібліотек ВНЗ «Аналіз діяльності бібліотек методичного об’єднання за 2009 рік» дав наглядну картину пріоритетних напрямків роботи кожної бібліотеки. На основі такого аналізу працівники мали можливість ближче познайомитися із роботою своїх колег.
Досвід науково-технічної бібліотеки з інноваційної діяльності показує, що взаємозв’язок технологій традиційних і цифрових збагачує бібліотечно-освітню практику, сприяє її удосконаленню. Таким чином, можна з упевненістю сказати, що інновацією в бібліотеці може вважатися тільки те, що працює на поліпшення виконання бібліотекою своїх функціональних обов’язків.