Березень 2019

Увага! Конкурс читців

kniga.png
Загальноуніверситетський конкурс читців «Єднаймо душі словом Кобзаря», присвячений 205-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка відбудеться 6 березня 2019 року о 14.30 в конференц-залі науково-технічної бібліотеки

До 70-річчя від дня народження Володимира Івасюка

kniga.png
Сьогодні українському композиторові Володимиру Івасюку було б 70...
Запрошуємо всіх бажаючих на літературно-музичний вечір «Пішов у синє небо він…», присвячений 70-річчю від дня народження композитора. Вечір відбудеться 5 березня об 11.30 у конференц-залі науково-технічної бібліотеки.

Івасюк назавжди

kniga.png

«Пішов у синє небо він» – під такою назвою у приміщенні конференц-залу науково-технічної бібліотеки університету відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 70-річчю від дня народження композитора-основоположника української естрадної музики, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України – Володимира Івасюка.

Захід організували і провели завідувач відділу обслуговування користувачів Яремійчук Л.М., завідувач сектору культурно-просвітницької роботи Вороніна В.С. спільно з студентами гр. ОП-18-1 Озар Анною і Рогів Аліною, гр. ІС-18-1 Коропецькою Юлією, Долібою Лілією, Навроцькою Іриною.

Cвіточ української нації

mystectwo.png

9 березня відзначаємо 205-ту річницю від дня народження Т. Г. Шевченка – поета, художника, Вчителя і Пророка України. Волею Бога та історії Шевченко, поєднаний з Україною, вбираючи в себе новий досвід народу, росте й розвивається в часі. Здається, ніби ми все про нього знаємо, все розуміємо, проте кожен раз, відкриваючи «Кобзар», переживаємо безліч нових почуттів.

Найголовніше в творах Шевченка - безмежна любов до свого знедоленого народу. Письменник залишив нам «Заповіт», «Молитву», «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм..» та інші безсмертні твори, якими вимолював добру долю для кожного наступного покоління українців. За дослідженням Я. Гояна «Молитву» поет писав три дні (24, 25, 27) травня 1860 року, складається вона з тридцяти трьох рядків, в кожній строфі по три рядки.

Заклик Шевченка: «Борітеся-поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас сила І воля святая!» став символом Євромайдану.

«Єднаймо душі словом Кобзаря»

kniga.png
«Єднаймо душі словом Кобзаря» – під такою назвою відбувся загальноуніверситетський конкурс читців поетичних творів Тараса Шевченка, приурочений 205-ій річниці від дня його народження. Його метою було побачити і зрозуміти, як сприймають і читають поезію Кобзаря студенти, наскільки вона їм близька і цікава.