Великий українець – Григорій Сковорода

Україна дала світові Григорія Скороводу, що увійшов до списку 100 найбільших філософів світу, поряд з Сократом і Епікуром, Конфуцієм і Лао-Цзи, Коперником і Джордано Бруно, Дені Дідро та Людвігом Фейєрбахом, чия спадщина вивчається на філософських факультетах всіх без винятку ЗВО світу…
Про нього написано тисячі наукових праць, а його твори видавалися багато разів не лише в оригіналі, але в перекладі різними мовами світу. Можна стверджувати, що на сьогодні Григорій Сковорода постає справжнім символом української духовності.
Сковорода залишив нащадкам феноменальну духовно-педагогічну спадщину, яка не втрачає свого унікального пізнавального, етико-виховного, естетичного значення і тепер. Враховуючи важливість його постаті, Верховна Рада України прийняла Постанову «Про відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди».
Науково-технічна бібліотека також долучилась до відзначення ювілею. Для студентів гр. ІП-22-4 та ПО-22-1 була проведена історична година «Невтомний шукач свободи та щастя», присвячена творчій та культурно-громадській діяльності відомого українця. Під час проведення заходу експонувалась книжково-ілюстративна виставка «Григорій Сковорода – український Сократ», з матеріалами та документами якої ознайомились всі присутні.

IMG_5594-1_1.jpg

IMG_5611-2_0.jpg

IMG_5587-4_1.jpg

IMG_5632_0.jpg