Величаємо тебе, Мамо!

talanty_ukr.jpg
У нашім раї на землі
Нічого кращого немає,
Як тая мати молодая
З своїм дитяточком малим.
Т. Шевченко

Квітучий місяць травень приніс нам прекрасне свято – День матері.Серед української громади святкування вперше започаткував Союз українок Канади в 1928 році. Ініціатором урочистостей була редактор тижневика “Жіноча доля” Олена Кисилевська.У 1939 р. свято заборонила радянська влада, та 1990 року завдяки зусиллям громадських організацій, Свято матері повернулось в Україну.

Український народ споконвіку шанує матір. Великим гріхом вважалось сказати грубе слово матері чи виявити неповагу. Мати-берегиня стоїть біля витоків нового життя – у цьому її Боже призначення і найголовніша суть. Образ матері, оспіваний у віршах та піснях, змальований на полотнах художників. Жінку – матір часто порівнюють з небесним створінням, богинею, святою. Проходять століття та незмінним залишається материнське щастя.

Важко буває матері на серці, проте очі завжди світяться ласкою і теплом. Тільки материнське серце зрозуміє, розрадить і пробачить. Для кожної мами її дитина найкраща в світі. Любов матері – найбільша коштовність у нашому житті. Любов до матері – найсвітліше щастя. Повноцінним та довершеним є життя людини, якщо ці два почуття керують її вчинками.

Де б ви не були, завжди пам'ятайте про те місце, де ви народилися і виросли, про найдорожчу людину, яка чекає вас вдень і вночі - рідну матусю.

До Дня матері для студентів групи АКС-17-2к працівниками бібліотеки було проведено художньо - поетичну акварель «Берегиня роду і народу». Під час заходу студенти ознайомились з поетичними творами українських письменників, приймаючи участь у читанні віршів. Також була представлена книжкова виставка «Величаємо тебе, Мамо!», на якій особливе місце займали репродукції найвідоміших художників світу, присвячених жінці - матері.

Також на абонементі художньої літератури (к.22, ІІ пов.) організована тематична книжкова виставка «Вклонися мамі до землі».

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg