Шановні викладачі, студенти, колеги! Від щирого серця вітаємо вас з початком нового навчального року та з Днем знань!
Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, нових звершень для кожного першокурсника.
На жаль, цьогоріч свято затьмарила війна, проте навчання триває і жодні труднощі не зупинять нас на шляху до знань.
Бажаємо всім здоров’я, міцного духу, творчого натхнення та успіхів у навчанні.
До Дня знань Науково-технічна бібліотека підготувала книжкову виставку, де представлена навчальна та наукова література викладачів нашого університету.
![photo_2023-09-01_11-54-16.jpg](/sites/default/files/photo_2023-09-01_11-54-16.jpg)
![photo_2023-09-01_11-57-06.jpg](/sites/default/files/photo_2023-09-01_11-57-06.jpg)
![photo_2023-09-01_11-57-53.jpg](/sites/default/files/photo_2023-09-01_11-57-53.jpg)
![photo_2023-09-01_11-56-27.jpg](/sites/default/files/photo_2023-09-01_11-56-27.jpg)
![photo_2023-09-01_11-59-02.jpg](/sites/default/files/photo_2023-09-01_11-59-02.jpg)
![photo_2023-09-01_11-56-50.jpg](/sites/default/files/photo_2023-09-01_11-56-50.jpg)
![photo_2023-09-01_12-00-19.jpg](/sites/default/files/photo_2023-09-01_12-00-19.jpg)