На допомогу навчальному процесу

Вітаємо Вас на сайті Науково-технічної бібліотеки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу
main.gif

На допомогу навчальному процесу

Науково-технічна бібліотека приділяє велику увагу організації інформаційної підготовки користувачів та бере активну участь у підвищенні якості навчання і забезпечує інформаційні, дослідницькі потреби викладачів та студентів.
22 листопада в рамках вивчення навчальної дисципліни «Цифрові бібліотеки» на базі науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ було організоване практичне заняття «Автоматизована бібліотечна інформаційна система «УФД/Бібліотека», яке провела завідувач відділу бібліографії та бібліотечного обслуговування користувачів Мирослава Шмигельська. Студенти II курсу групи ІС-22-1 кафедри документознавства та інформаційної діяльності ознайомилися із бібліотечними процесами в програмній системі «УФД/Бібліотека»: бібліографічним описом документів, пошуком документів в електронному каталозі, обслуговуванням користувачів в автоматизованому режимі.
Щиро дякуємо за співпрацю та організацію заходу доценту кафедри документознавства та інформаційної діяльності Любові Демчині.

photo_2023-11-23_13-53-07.jpg

photo_2023-11-23_13-54-31.jpg