За нинішнього високого рівня індустріалізації будівельного виробництва інженерно-геодезичні роботи є невід’ємною частиною технологічних процесів при вишукуваннях, проектуванні, будівництві й експлуатації будівельних споруд.
Широке впровадження сучасних високопродуктивних геодезичних приладів та устаткування, технологій виконання геодезичних робіт сприяє вдосконаленню будівництва та монтажу об’єктів, підвищенню їх якості та економічності.
Інженерні споруди безперервно модернізуються, зростають вимоги до точності дотримання їх геометричних параметрів, що сприятиме надійності та довговічності будівель. Усе це вимагає високої кваліфікації при геодезичному забезпеченні будівельно-монтажних робіт. Тому інженер-будівельник повинен добре володіти як традиційними методами геодезичних вимірів, так і сучасними високопродуктивними методами виконання інженерно-геодезичних робіт.
Враховуючи це, можна стверджувати, що сучасний рівень будівництва вимагає висококваліфікованих спеціалістів, тому їх професійній підготовці в нашій державі приділено велику увагу. Студенти ( майбутні інженери-геодезисти) отримують знання, необхідні їм в успішній професійній діяльності, а також підтримують їх на виробничих практиках.
НТБ також вносить свій посильний внесок в підготовку спеціалістів з геодезії. З цією метою створено віртуальну виставку «Методи та прилади високоточних геодезичних досліджень».
Якщо вас зацікавили представлені друковані видання ви можете переглянути їх в читальному залі технічних та гуманітарних наук ( ІІ поверх, к.23).
Запрошуємо до бібліотеки !
Інженерна геодезія
Методи геодезичних досліджень
Геодезичні прилади