Березень 2023

Маркетинг

photo_2023.jpg
Щоб продати свій продукт в умовах високої конкуренції, компанії потрібно достукатися до своєї цільової аудиторії та пояснити переваги свого товару. У цьому брендам допомагають маркетологи. Саме вони вибудовують довірливу комунікацію з клієнтом та стимулюють продажі бізнесу. Маркетинг включає найрізноманітніші елементи, рекламу, цінову політику, вивчення психології споживачів. Вважати його суто рекламою – неправильно, це більш складна наука.

Кафедра зварювання

kniga_4_0_0.png
Науково-технічна бібліотека пропонує вашій увазі мультимедійну презентацію Дня кафедри зварювання .
Під час перегляду ви зможете ознайомитися з книжково-інформаційною виставкою, зі станом комплектування книжкового фонду дисциплін кафедри, аналізом використання студентами навчальної літератури та з інформаційними можливостями книгозбірні.

Бібліотекарі навчаються

1_4.jpg
Війна, як і пандемія, торкнулася всіх сфер людської діяльності. В такий нелегкий час Науково-технічна бібліотека продовжує працювати й активно переформатовує свою роботу в умовах воєнного стану. Про роботу книгозбірні в 2022 році йшла мова на зборах трудового колективу, які відбулися 2 березня.

Вічний голос Кобзаря

photo_2023-03-09_10-09-34_0.jpg
9 березня святкуємо День народження Тараса Шевченка.
Кожному народові Бог дав величну постать, котра була б проявом його душі, його зорею… У нас, українців, такою постаттю є Шевченко. Він – вершина родового дерева нашої нації і хранитель духу народного. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника відоме як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.