Грудень 2022

Світи Григорія Сковороди

kniga_4_1.png
3 грудня виповнюється 300 років від дня народження українського філософа Григорія Сковороди. Волелюбний, впевнений у своєму погляді на світ і непідлеглий нікому. А ще безмежно любив Україну, її природу, людей та мову. Свої твори він писав «простою народною мовою», цим самим зміцнюючи самовизначення українців як нації. Сковорода став предтечею усвідомлення національної та особистої свободи, яку здобували українці вже у прийдешніх століттях.

Дзвінчук Дмитро Іванович: (до 65-річчя від дня народження)

Dzvin.jpg
Дзвінчук Дмитро Іванович: (до 65-річчя від дня народж.): біобібліогр. покажч. / [уклад. : Л. М. Локотош, Н. В. Федяніна ; ред. Я. А. Пилип]. – Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2021. – с. – 140 с. (Серія «Університет і наука в постатях» ; вип. 14).

Романишин Любомир Іванович: (до 70-річчя від дня народження)

Romanyshyn.jpg
Романишин Любомир Іванович: (до 70-річчя від дня народж.) : біобібліогр. покажч. / [уклад. : Л. М. Локотош, Н. В. Федяніна]. – Івано-Франківськ : НТБ ІФНТУНГ, 2022. – 98 с. – (Серія «Університет і наука в постатях» ; вип. 15).

Христос рождається! Славімо його!

IMG_20221220_121854_0.jpg
Різдво Христове — це одне з найбільших і найважливіших християнських свят, встановлених на честь народження Ісуса Христа, яке відзначається двічі: православні християни святкують 7 січня, а католики – 25 грудня.
Очікування першої зірки, що сповістила про народження Божого Сина, перетворюється в очікування дива. У цей день заведено вітати рідних та близьких зі святом, бажати добра і щастя, благополуччя, затишку в домі.

Інформаційний бюлетень "Вища освіта" № 07-12 (2022)

kniga_1.png
Організація управлінської діяльності ЗВО
Гребень, С. Реформування професійно-технічної освіти: регіональне замовлення [Текст] / С. Гребень // Фінансовий контроль. – 2021. – № 11. – С. 21-24.