Біль душі і пам’ять серця

Пам'ять про Голодомор стала невід’ємною частиною національної пам’яті українського народу. Щороку в четверту суботу листопада українці запалюють свічки як символ пам’яті про вбитих голодом.
Страшна пам’ять про ті лихі часи живе у кожному з нас на ментальному рівні. Недарма українцям досі соромно викидати хліб та будь-яку їжу. Бо в нашій історичній пам’яті є біль від голодної смерті рідних та близьких. Аби уявити масштаб трагедії, дослідники підрахували, що на те, щоб вшанувати хвилиною мовчання кожного із мільйонів загиблих у Голодомору, знадобиться майже 5000 діб, або понад 13 років.
До 90-ої річниці Голодомору в Україні Науково-технічна бібліотека організувала та провела годину пам’яті і скорботи «Україна пам'ятає…». Працівники бібліотеки детальніше ознайомили студентів з матеріалами наукових досліджень, свідченнями і спогадами очевидців цієї страшної сторінки нашої історії. Під час проведення заходу присутні мали змогу переглянути книжково-ілюстративну виставку «Не згасає пам’яті вогонь».

1_1.jpg

2_2.jpg

3_2.jpg