Поетичний зорепад

24 березня, весняної днини, під мелодію тихого дощу, до науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ завітала поезія. Анонсована зустріч із талановитими і цікавими поетесами Івано-Франківщини Лесею Шмигельською та Наталею Данилюк перетворилася в поетичний зорепад. Тому що підтримати своїх друзів та колег по перу, які презентували свої нові збірки, прийшли Олександр Букатюк – поет, журналіст, член Національної спілки письменників України, Леся Геник – поетеса, керівник Івано-Франківського міжрегіонального поетичного клубу «Об’єднані словом» та Адель Станіславська – поетеса й прозаїк.

Леся Шмигельська, бібліотекар за освітою, романтик за покликом душі, презентувала власні вірші. Романтичне слово перепліталось із словом-одкровенням, сповіддю жіночої душі, словом-повагою до свого роду, до рідної землі. Тонке сприйняття світу і часу у їх єдності і безперервності, глибочінь емоцій і щирість почуттів – ось що таке вірші Лесі Шмигельської.

socrat2.jpg

Свою поетичну збірку «Океан, що навиворіт» презентувала поетеса Наталя Данилюк, яка 2 березня ц.р. була прийнята в члени Національної спілки письменників України, з чим присутні щиро привітали пані Наталю. Її вірші несуть у собі лікувальні властивості – особливо у наш час це просто необхідно. Глибинна, легка, мелодійна мова автора зачаровує, викликає відчуття безтурботності і вдячності за розкриті очі. Навіть якось забувається про те, що такі вірші легко не приходять...

socrat2.jpg

Також пролунали чарівні поезії гостей творчого вечору Олександра Букатюка, Лесі Геник та Адель Станіславської. Зовсім різні, але справжні, емоційні, щирі, відверті... Кожен з нас – слухачів, відчув той благодатний дотик до душі…

socrat2.jpg

Час спливав непомітно, присутні насолоджувались глибокою поезією, спілкувалися і ділилися враженнями.

Хочеться щиро подякувати за це поетичне багатоголосся! Римоване слово робить нас романтичнішими, добрішими, світлішими! Ця творча зустріч стовідсотково оправдала назву заходу – зорепаду поетичного «Літературне сузір’я краю», який дозволив поціновувачам поетичного слова відзначити Всесвітній день поезії з людьми, для яких творчість – це спосіб життя, велике задоволення.