Інвентаризація бібліотечних фондів

З метою підвищення професійної кваліфікації бібліотечних працівників відбулося засідання секції з питань формування та збереження фондів, в рамках якого організовано семінар-практикум з питання проведення інвентаризації бібліотечних фондів у науковій бібліотеці ПНУ ім. В. Стефаника. Основний доповідач – заступник директора Олейник Світлана Валеріївна виступила з питанням «Інвентаризація (перевірка) книжкових фондів у науковій бібліотеці Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника» (із досвіду роботи). Вона ознайомила з порядком організації та проведенням інвентаризації бібліотечного фонду. Інноваційна діяльність важлива для будь-якої бібліотеки, незалежно від її профілю, масштабу і статусу. Актуальною вона є і для наукової бібліотеки ПНУ ім. В. Стефаника, тому планується вивчення питання проведення інвентаризації в автоматизованому режимі.
В обговоренні даного питання взяли участь також спеціалісти інших бібліотек методичного об’єднання – директор бібліотеки національного медичного університету Мирослава Татарин, а також поділилися своїм досвідом перевірки фондів в автоматизованому режимі завідувач сектору зберігання фондів НТБ ІФНТУНГ Тетяна Степашкіна та заступник директора з комп’ютеризації Любомир Костюк.
Директор НТБ Роман Пуйда на завершення подякував всім учасникам обласного методичного об’єднання бібліотек закладів вищої освіти за організацію та проведення засідання.

socrat2.jpg