ЄС: між надіями і сподіваннями

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Європейський Союз заохочує співробітництво між європейськими кордонами, сприяє єдності при збереженні розмаїття.

socrat2.jpg

Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру. У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.

socrat2.jpg

Україна є частиною Європи. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи.

Головною метою відзначення в Україні Дня Європи є формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України, ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями, популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема молоді. Саме з такою метою відбулася зустріч за круглим столом «Відносини ЄС і України : між надіями і сподіваннями» в рамках клубу за інтересами "Діалог". Гостем клубу був кандидат історичних наук, завідувач кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Гурак Ігор Федорович. Студенти Інституту нафтогазової інженерії проявили себе активними учасниками діалогу. Особливий інтерес викликали питання перспектив України в Європейському союзі, безвізового режиму, участі в НАТО тощо. Цікаве спілкування з Ігорем Федоровичем залишило незабутні враження в присутніх, за що бібліотека висловлює йому щиру подяку.

socrat2.jpg