Герої не вмирають

Високу ціну заплатила Україна за свій європейський вибір на Майдані. Від куль снайперів загинула майже сотня повстанців. Це були найкращі представники нації, більшість з них були ще зовсім молоді, ті, хто тільки починав жити. З тих пір загиблих учасників акції протесту стали називати Небесною Сотнею.
Серед героїв Небесної Сотні є і наші краяни: Р.Гурик, І.Дмитрів, С.Дідич, І.Ткачук, М.Костишин, В.Шеремет, які віддали своє життя за краще майбутнє України.
Тому, до жертовного подвигу Героїв Небесної Сотні в конференц-залі науково-технічноі бібліотеки в рамках клубу "Діалог" відбувся вечір-реквієм «З майдану в небеса, в безсмертя», проведений провідним бібліотекарем НТБ Яремійчук Л.М. та іншими працівниками бібліотеки ( МачишинО.І., Горбак Г.Б.).
На заході були присутні студенти Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі (гр. ОП-17-1, гр.ФН-16-1).

socrat2.jpg

Основний акцент було зроблено на виховання у студентської молоді шанобливого ставлення до величі народного подвигу та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

socrat2.jpg

У виконанні ведучих, студентів І курсу групи ОП-17-1 Озар Тетяни, Мелінишин Наталі, Волощук Діани та Єременко Віталія прозвучали вірші, присвячені Героям Небесної Сотні: В.Табаченко «Тарасе плачеш разом з нами », Н.Кметюк «Голуба каска» та інші. А також звучали пісні П.Дворського «Ангели майдану», «Війна».
Під мелодію гімну Небесної Сотні вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання. А запалену свічку пам’яті, як частинку вічного, передавали з рук в руки присутніх на заході. Адже світло цієї свічки данина тим, хто навічно пішов від нас та світлого майбутнього нашої Вітчизни.

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

Ті, хто загинув, повинні жити в нашій пам’яті, пам’яті прийдешніх поколінь. Герої не вмирають!
Також всі присутні мали можливість ознайомитись з книжково-ілюстративною виставкою «Ангели майдану», епіграфом якої стали слова:

«Зіниці небес прозорі
І кожному час прозріти
Бо падати мали б зорі,
А падають тільки діти.»