Завжди сучасний Тарас Шевченко

«Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття!» – під такою назвою відбувся літературно-музичний вечір на військовій кафедрі, присвячений 205-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, художника слова та пензля, пророка, психолога, філософа, етнографа.

Зі вступним словом до присутніх звернулася завідувач відділу обслуговування користувачів науково-технічної бібліотеки Яремійчук Любомира Миколаївна. Вона зазначила, що у біографії поета є багато маловідомих цікавих фактів, які яскраво свідчать про те, що справжній Тарас Шевченко був людиною із безліччю своїх життєвих бажань, захоплень та інтересів.

Ведучі вечора завідувач сектору культурно-просвітницької роботи Вороніна Вікторія Сергіївна та провідний бібліотекар Горбак Галина Богданівна розповіли курсантам про життєвий та творчий шлях поета і навели цікаві факти з життя Кобзаря. Зокрема про перше і останнє кохання митця.

Шевченкове слово було наділене величезною енергетичною силою, здатною відродити дух нації. Минуло 205 років, а все доречно, все на часі!

Окрасою вечора стали студенти-переможці конкурсу читців Головата Софія, Власюк Діана та Боднарук Віталій. Геніальність творів Кобзаря на літературному святі відкривалась у майстерній декламації віршів, які душевно і щиро виконували студенти групи ВК-15 військової кафедри: Кузьменко Андрій, Олійник Марян, Лумпуляк Олександр, Маковецький Юрій, Осадчий Валентин, Мандзюк Наталія.

До свята було організовано книжкову виставку «Шевченкове слово в віках не старіє».

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg