Засідання Бібліотечної ради

13 березня відбулося засідання Бібліотечної ради науково-технічної бібліотеки. Голова ради, проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Куровець ознайомив присутніх з порядком денним. Із звітом роботи науково-технічної бібліотеки за 2019 рік виступив директор бібліотеки Роман Пуйда, який також акцентував увагу на створенні Інформаційно-наукового центру, започаткуванні міжнародної співпраці, матеріально-технічному забезпеченні тощо.
Серед інших питань були наступні: «Інституційний репозитарій на допомогу науковій діяльності університету» (заступник директора з комп’ютеризації Любомир Костюк), «Роль кафедр в якісному комплектуванні бібліотечного фонду» (завідувач сектору Оксана Тачинська), «Допомога кафедр в сприянні залучення бібліотеки до написання грантових проектів» (бібліотекар І категорії Ольга Бусько). В обговоренні взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Куровець, директор Інституту природничих наук і туризму Валерій Омельченко, вчений секретар НТБ Ярослава Пилип.
А також директор бібліотеки торкнувся питання відзначення в 2020 році 60-річчя науково-технічної бібліотеки. Планується проведення у вересні обласної науково-практичної конференції.
Прийнято відповідну ухвалу засідання Бібліотечної ради.

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg