Творча зустріч з професором Ігорем Чудиком

27 листопада 2019 року в рамках засідання Інтелектуального клубу творчих особистостей «Галицькі кмітливці» в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася зустріч з вченим-винахідником, доктором технічних наук, професором, проректором з наукової роботи Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, членом-кореспондентом Української нафтогазової академії, головою ради молодих вчених ІФНТУНГ Ігорем Івановичем Чудиком.
Вчений розповів присутнім про історію, стан і перспективи розвитку нафтогазової галузі України за допомогою мультимедійної презентації «Наукова діяльність для енергетичної і екологічної безпеки України», поділився актуальними проблемами та шляхами їх вирішення науковцями Технічного університету. Цікавою також була розповідь про питання техноекобезпеки Карпатського регіону. Як зазначив Ігор Чудик: " Якщо наука працює на вирішення складної задачі, то за це треба боротись".
Теплі слова подяки винахіднику висловили у своїх виступах Президент ГО СНІО України Лідія Шляхтич, колеги по роботі, професори університету - Віктор Петренко, Едуард Кузьменко, Орест Середюк, голова ТВР цього навчального закладу Любомир Роп'як, професор ПНУ ім. В. Стефаника Мирослав Волощук, які підкреслили важливість особистих напрацювань Ігоря Івановича та його внесок у наукову діяльність університету. Серед присутніх був і директор науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ Роман Пуйда.
Як зауважив Богдан Середюк, голова обласної громадської організації ТВР України: “Ігор Чудик може бути зразком нашого винахідницького резерву, не тільки як вчений, а й я як людина, який зумів свою винахідливість втілити у надзвичайно багато доробок. У його доробку 140 наукових праць, з яких 44 винаходи захищені патентами. Такі зустрічі цікаві тим, що тут спілкуються винахідники і вчені різних галузей, їхні технічні рішення після наших зустрічей можна використовувати в тих чи інших галузях”.

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

Детальніше