Свято сильних, мужніх і безстрашних...

Немає благороднішої місії, ніж захист свого народу, своєї землі та родини. Від часів славного українського козацтва та сивочолих солдатів Другої світової війни до молодих патріотів, які в ці дні боронять рідну землю на сході України, ми вшановуємо 14 жовтня причетних до почесного звання «Захисник України».
У давні часи під покровом Пресвятої Богородиці запорожці захищали рідний край, не боячись ні ворожого вогню, ні грізної стихії. А сьогодні українські воїни, не шкодуючи своїх сил, виборюють майбутнє, про яке мріяли і за яке віддавали життя Герої Небесної Сотні та тисячі патріотів, можливо, ще не відомих. Мужність, самовідданість і віра цих українців надихають нас, додають сил і наснаги йти вперед і перемагати!
До славного свята Дня захисника України в читальному залі наукових та періодичних видань (к.№33, Ш пов.) представлена книжкова тематична виставка «Гордість і душа держави, її надія й оберіг». Виставка складається з двох розділів: «Сила нескорених» та «Мужність і відвага крізь віки», які знайомлять користувачів з героїчним сьогоденням та славним минулим рідної України.
З метою ознайомити користувачів з найбільш хвилюючою і яскравою сторінкою багатостраждальної України - козацькою добою, на абонементі художньої літератури (к.№22, ІІ пов.) організована ілюстрована книжкова виставка «Пам’ять століть, відтворена у слові», де розміщені художні твори та твори мистецтва, що розповідають про героїчне минуле українського народу.
Запрошуємо всіх небайдужих до перегляду виставок і низько схиляємо голови перед тими, хто має високу честь носити горде ім’я захисника своєї Вітчизни.

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg