Співпраця між бібліотеками

Представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відвідали Краківську гірничо-металургійну академію імені Станіслава Сташиця (AGH, Польща).
До складу делегації, яку очолив перший проректор, проф. Мандрик О.М., входили також директор Інституту природничих наук і туризму Омельченко В.Г., директор Інституту архітектури, будівництва та енергетики Мазур М.П. та директор Науково-технічної бібліотеки Пуйда Р.Б.
Співпраця між закладами вищої освіти має тривалу історію. Між університетами проводиться обмін досвідом, організовуються міжвузівські семінари, конференції, а також обмін студентами.
Важливим було також спілкування між колегами. Так, в рамках офіційної програми відбулася зустріч директора науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ, доцента, канд. історичних наук Романа Пуйди із директором бібліотеки Гірничо-металургійної академії ім. Станіслава Сташиця Єжи Кравчиком, на якій обговорювалися умови співпраці бібліотек навчальних закладів. Особливу зацікавленість проявили колеги з польської книгозбірні до фонду рідкісних видань нашої бібліотеки, зокрема до видань польською мовою, віддрукованих типографіями Кракова, Варшави, Познані.
Так 3 жовтня була підписана Угода про співпрацю між науково-технічною бібліотекою ІФНТУНГ та бібліотекою Краківської гірничо-металургійної академії ім. Станіслава Сташиця, яка встановлює прямі відносини з метою створення інформаційного середовища для покращення роботи всіх напрямків діяльності бібліотек.

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg