Скажемо шкідливим звичкам «ні»!

Тютюнопаління – один із видів побутової наркоманії. Це шкідлива звичка, сутність якої одержання задоволення від вдихання тютюнового диму, що тліє.
Кожного року мільйони людей у світі отримують різні захворювання через куріння. Виникає ряд питань. Чому ми починаємо курити? Чи варто було спробувати? Яка користь від куріння?
На ці та інші питання були дані відповіді на бібліографічному огляді літератури «Хочеш довше жити – кидай курити» (до Дня боротьби з тютюнопалінням і СНІДом), який був проведений із студентами першого курсу геологорозвідувального факультету.

kurinnja.jpg

Когут С.І. завідувач сектору культурно-просвітницької роботи та студенти 1 курсу геологорозвідувального факультету.

Студенти підготували коротку розповідь про історію вживання тютюну, яка розпочалася в Європі. Це дало змогу перейти до обговорення мотивів куріння, які виникають у підлітків. Було розглянуто етапи та наслідки куріння. Акцентувалась увага на такому важливому питанні – доцільно чи недоцільно курити?
Мова йшла і про алкоголь, нікотин, наркотики. Це відомі і підступні вороги людства. Значна частина людей перебуває у полоні цих речовин, недарма названих дурманом, зіллям, травою.
Зорієнтуватись в складних і гострих проблемах, які торкаються кожного з нас зокрема, а також всіх у нашому університеті та у всьому суспільстві, допомогла присутнім книжково-ілюстративна виставка «Скажемо шкідливим звичкам «ні».