Шлях до гідності та свободи

21 листопада, в день свята Собору Архистратига Михаїла, ми вшановуємо громадянську мужність учасників Помаранчевої революції, Євромайдану та світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, які кров’ю та власним життям підтвердили нездоланне прагнення українців жити у вільній, демократичній, суверенній державі. Вони назавжди залишаться в священній книзі народної пам’яті, стануть прикладом для майбутніх поколінь. В цей день Україна відзначає День Гідності і Свободи.
Ніч на 30 листопада 2013 року стала початком протистояння народу і силовиків. Пояснюючи жорстоке побиття мирних громадян бажанням поставити новорічну ялинку на головній площі столиці, влада ще більше розлютила і згуртувала Майдан. Так почалася Революція Гідності. Тоді на головну площу Києва на знак протесту проти рішень уряду вийшли люди, щоб не дозволити існуючій на той час владі припинити євроінтеграційний курс України.
Саме цим подіям була приурочена година пам’яті «Я гордий тим, що Українець, і з честю боронитиму своє», яку провели працівники читального залу технічних та гуманітарних наук – бібліотекар І категорії Марія Петушенко та бібліотекар ІІ категорії Людмила Шпирун. Студенти Інституту інформаційних технологій (гр. АКС-18-1, ТР-18-1) та Інституту архітектури, будівництва та енергетики (гр. Б-18-1) ще раз пригадали ті трагічні події, які відбувалися на Майдані Незалежності. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які своїм прикладом довели всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості.
Також студентська молодь ознайомилась з матеріалами книжково-інформаційної виставки «Небесна сотня білих журавлів…».
…Сьогодні від нашого покоління в цілому і кожного з нас зокрема, залежить, чи звучатиме гордо і могутньо ім’я Україна в третьому тисячолітті на вершинах людської цивілізації. Ми віримо у світле, щасливе майбутнє України, тому кладімо частину свого серця, своєї душі та своїх умінь на бік правди і світла…

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg