ПІДТРИМАЙМО ПРОЕКТ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ ВІД ІФНТУНГ!

22 квітня розпочалося голосування за проекти бюджету участі міста Івано-Франківськ, яке триватиме до 20 травня. Серед 133 проектів є і проект ІФНТУНГ ➡️«Соціальна адаптація осіб з інвалідністю через доступ до економічної літератури». Проект передбачає облаштування Центру економічного життя для осіб з інвалідністю в Науково-технічній бібліотеці ІФНТУНГ.

☑️ Деталі проекту та можливість проголосувати знаходяться за посиланням: http://bu.mvk.if.ua/projects2019/36999 (або за QR-кодом, що наведено в даній публікації).

Поки що доступним є лише електронне голосування (на сайті http://bu.mvk.if.ua/projects2019/36999), яке відбувається через ідентифікацію за допомогою електронного цифрового підпису або BankID. Відразу після Великодніх свят – з 3 травня можна буде і у ЦНАП.

☝️ Метою проекту є підвищення рівня обізнаності та активності у соціально-економічному житті осіб з інвалідністю шляхом забезпечення їх доступу до сучасних джерел літератури, інтерактивних методів самопідготовки та навчання. Новоутворений в рамках проекту Центру економічного життя для осіб з інвалідністю буде майданчиком для соціалізації, спілкування маломобільних груп населення, сприятиме гуртуванню осіб зі схожими потребами та проблемами, а також формуватиме передумови для подальшого навчання у закладі вищої освіти.

Реалізація цього проекту можлива лише за активної підтримки громадськості міста. Тому прохання до усіх небайдужих мешканців Івано-Франківська – проголосуйте за проект «Соціальна адаптація осіб з інвалідністю через доступ до економічної літератури»!

Щиро сподіваємось на вашу підтримку при голосуванні!

Деталі ➡️ http://nung.edu.ua/node/4990