Основи комп‘ютерної графіки

Третє тисячоліття характеризується широким застосуванням комп`ютерних технологій, у тому числі і комп`ютерної графіки. У наш час вони проникають в усі сфери життя суспільства: техніку, економіку, політику, мистецтво
навіть побут. Сучасна комп`ютерна графіка широко застосовується в галузі автоматизації проектування (літаків, автомобілів) та автоматизації виробництва, для наукових досліджень у комп`ютерній та електронній техніці, медицині, видавничій діяльності, в рекламі, кіно, телебаченні та інших засобах масової інформації.
Комп`ютерна графіка займає важливе місце у всесвітній мережі Інтернет. Бурхливий розвиток глобальної мережі зумовлює все більше вдосконалення способів передачі візуальної інформації, починається використання інтерактивної трьохвимірної графіки та анімації. Тому сучасний спеціаліст повинен мати уявлення про останні досягнення в галузі комп`ютерних технологій та комп`ютерної графіки зокрема.
З метою ознайомлення користувачів в читальному залі технічної літератури створено виставку «Основи комп`ютерної графіки». Подані матеріали можуть бути корисними як для студентів, так і для викладачів, а також для всіх, кого захоплює безмежне море інтернет-технологій.
Запрошуємо до перегляду матеріалів виставки, організованої в читальному залі технічної літератури (к.23, ІІ пов).