Небесній Сотні шана й молитви…

20 лютого ми відзначаємо шосту річницю з дня трагічних подій на Майдані Незалежності – розстріл Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійде в історію України як символ патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.
Саме тоді, в 2014 році під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею».
Цим трагічним подіям був присвячений вечір-реквієм «Сотня Небесна в небо знялася…», який відбувся в читальному залі наукових та періодичних видань. Студенти Інституту інформаційних технологій та працівники науково-технічної бібліотеки ще раз перегорнули одну з найтрагічніших сторінок історії нашої держави та хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих героїв.

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

А також з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в актовій залі університету працівниками науково-технічної бібліотеки було організовано книжково-інформаційну виставку «Небесній Сотні шана й молитви».
Ми повинні про це пам’ятати… Адже за все це заплачено дуже велику ціну – життя наших співвітчизників.

socrat2.jpg

socrat2.jpg