Наша мова калинова

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. З нагоди святкування цієї знаменної дати колектив Науково-технічної бібліотеки взяв участь у презентації сучасної української книжкової продукції «Сторінками української книги», яка відбувалася в рамках відзначення в області Дня української писемності і мови у приміщенні фортечної галереї «Бастіон».

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

Традиційно щороку на Українському радіо транслюється Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності. Цього року він відбувся під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». До його написання долучилися студенти 1 та 2 курсів Інституту гуманітарної підготовки та державного управління, викладачі кафедри філології та перекладу, працівники Науково-технічної бібліотеки та ін. Диктант під назвою «Наші пісні» прозвучав у читальному залі соціально-економічної літератури (к. 31, ІІІ пов.).

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

Також у цьому залі експонувалася літературно-художня виставка «Краса і багатство української мови», організована працівниками Науково-технічної бібліотеки.

socrat2.jpg