Листопад 2020

Велична пам’ятка давньоруської літератури (835 років з часу написання«Слово о полку Ігоревім»)

polkigoriv.jpg
Важливою складовою української літератури є давня література, яка охоплює вісім століть (ХІ-ХVIII cт.). Давня література має свою специфіку , тому її часто трактують як непривабливу й неактуальну. Попри це збагнути художній код цих літературних пам’яток можливо.

Україна відзначає день писемності та рідної мови

kniga.png
День української писемності та мови – свято, яке відзначається в Україні 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, автора «Повісті времєнних літ».
Пізнання світу через національну слово надзвичайно важливе. Рідну мову потрібно оберігати як своє майбутнє, пам’ятаючи про перш означення її як безсмертя українського духу, її рятівну, очищаючу, цілющу, відроджуючу властивість.

Інформаційний бюлетень "Вища освіта" № 10 (жовтень 2020)

kniga.png
Анатолій Загородній - президент НАН // Освіта України. – 2020. - 12 жовт. – № 40. – С. 2.

Нові надходження літератури за жовтень 2020 року

kniga.png
Господарський кодекс України : нормат. док. з урахуванням останніх змін в ред. станом на 05.02.2019 р. – Суми : НОТІС, 2019. – 184 с.

МОВА ОБ’ЄДНУЄ ВСІХ

dovkilya.jpg
9 листопада відбувся ювілейний XX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності-2020. У День української писемності та мови тисячі українців щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу.