Математична конференція в ІФНТУНГ

13-15 жовтня відбулася Друга Всеукраїнська наукова конференція «ПРИКЛАДНІ ЗАДАЧІ МАТЕМАТИКИ», присвячена 55-річчю кафедри вищої математики ІФНТУНГ. Науково-технічною бібліотекою було організовано книжково-інформаційну виставку «Наукові та навчально-методичні праці викладачів кафедри вищої математики ІФНТУНГ».

В рамках конференції в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся творчий вечір поета, ученого, голови Івано-Франківського осередку Наукового товариства імені Тараса Шевченка, завідувача кафедри вищої математики університету, професора Василя Мойсишина.

socrat2.jpg

На сьогодні Василь Мойсишин є автором поетичних збірок «Тірас»(2000), «Бескид»(2006), «Коло»(2013), які відомий український критик, літературознавець, вчений, голова Івано-Франківської обласної організації Національної спілки письменників України Євген Баран у своєму виступі охарактеризував як «пласт добротної літературної традиції, опертої на фольклорному і культурологічному (у своїй основі глибоко національному) дискурсі».

socrat2.jpg

На книжковій виставці «Науковий та літературний доробок професора Василя Мойсишина», організованій бібліотекою, було представлено і наукові видання, і навчально-методичні, і періодика, і поетичні збірки В. Мойсишина.

Детальніше