Масова робота в університетській бібліотеці

7 червня 2018р. відбулося засідання методичного об’єднання бібліотек закладів вищої освіти м. Івано-Франківська. Цього разу темою, яка об’єднала бібліотекарів університетських книгозбірень стала культурно-просвітницька робота. Із досвідом роботи бібліотеки Івано-Франківського національного медичного університету ознайомила присутніх завідувач відділу обслуговування Ромашко С.М., яка виступила з доповіддю «Масова робота в бібліотеці ІФНМУ: традиції та нововведення».

socrat2.jpg

Основна увага акцентувалася на необхідності створювати та постійно підтримувати позитивний імідж бібліотеки, а масова робота є однією з основних складових цієї діяльності, тому що незабаром бібліотекарям вже потрібно буде дивувати користувача не наявністю технічних можливостей, а чимось «живим» і традиційним. Про те, що це вдається реалізовувати на практиці бібліотечним працівникам книгозбірні медичного університету, присутні переконалися, ознайомившись з цікавим досвідом організації та проведення масових заходів, які вразили різноманітністю форм, креативністю та неймовірним творчим підходом.

socrat2.jpg

Варто відзначити, що керівництво університету велику увагу приділяє культурно-просвітницькій діяльності бібліотеки, тому така співпраця та взаєморозуміння приносять плідні результати – користувачі із задоволенням приходять до бібліотеки не тільки вчитися, але й відпочивати, відвідуючи творчі зустрічі з цікавими людьми, вистави, вечори, диспути. Своєрідний презентаційний фотозвіт про таку важливу діяльність бібліотеки, також включав і інформацію про проведення Днів кафедр, матеріали яких у мультимедійному форматі подані на бібліотечному сайті та є доступними для всіх бажаючих.

socrat2.jpg

В обговоренні даного питання взяли участь також представники інших бібліотек методичного об’єднання (науково-технічна бібліотека ІФНТУНГ, наукова бібліотека Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника), які також поділилися інформацією про власний досвід роботи в цьому напрямку.