Книг заповітні сторінки допомагають людям жити

Сучасний світ високотехнологічних пристроїв дозволяє нам подорожувати, спілкуватись, читати, не виходячи з дому. Ті ж самі функції, тільки у більш глибокому і розгорнутому вигляді виконує книга. У світі існує безліч книг, різних за характером та призначенням: одні розважають, інші виховують кращі людські якості та допомагають пізнати світ. Знання, що ми отримуємо із книг, дозволяють нам рухатися вперед, не витрачаючи час на відкриття того, що вже комусь відомо. Книзі ми завдячуємо тим, що й сьогодні можемо насолоджуватися шедеврами давньої літератури.
Сучасна книга займає все більше місця на наших полицях , але незмінними шедеврами літератури залишаються твори класиків: Т. Шевченка, І.Франка, Кобилянської, Т.Драйзера, С.Цвейга, О.Вайльда та багато інших. Саме ці твори дозволяють глибоко пізнати людську душу та допомагають у формуванні світогляду молодого покоління.
Познайомитись з творами світової та української літератури ви зможете, відвідавши виставку «Книг заповітні сторінки допомагають людям жити» , що організована на абонементі художньої літератури (к.22, ІІ пов.).

Мудрість поколінь-нащдакам

Безмежний світ книги