ІФНТУНГ серед переможців, які отримають доступ до Scopus та Web of Science

03 серпня 2017 року МОН України оголосило про початок відбору вищих навчальних закладів і наукових установ, які зможуть отримати доступ до електронних наукових баз даних.
Наказом МОН України № 1286 від 19.09.2017 року “Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних” затверджено перелік переможців, яким надається доступ до Scopus і Web of Science!
Невдовзі через бібліотеку ІФНТУНГ та локальну мережу університету кожен науковець матиме можливість користуватися ресурсами, які надають наукометричні бази даних Scopus та Web of Science.
ІФНТУНГ — матиме доступ до Scopus та Web of Science одночасно

socrat2.jpg

Можливість користуватися ресурсами Scopus та Web of Science за кошти держбюджету матимуть майже 100 українських вишів та наукових установ МОН. ВНЗ та наукові установи були відібрані спеціально створеною Комісією, куди увійшли представники МОН, Державної-науково-технічної бібліотеки та самих університетів і наукових установ. Комісія враховувала такі критерії, як спосіб організації доступу до електронних наукових баз даних, можливість надання такого доступу іншим організаціям, кількість публікацій у наукових журналах, що включені до Web of Science Core Collection та Scopus, тощо. Метою надання доступу вишів та наукових установ до зазначених електронних наукових баз є розвиток науково-технічного потенціалу, підвищення рівня конкурентоспроможності установ, раціонального та економного використання ресурсів, що спрямовуються на передплату доступу до електронних наукових баз.