Філософія: кроки до мудрості

Час людського життя – мить, його
сутність – вічна течія… Але що може
вивести на шлях? Ніщо, крім філософії…
М. Аврелій

Прагнення стати не тільки освіченою, а й сучасною людиною не може здійснитися без вивчення філософії, яка завжди була джерелом віковічних питань людського духу щодо смислу життя та смерті. Філософія – це та сфера людського знання, яка є не тільки атрибутом цивілізації і культури, а й тією духовною силою, своєрідним “інтелектуальним магнітом”, до якого прагне кожна особистість.
У своїй цілісності філософія уособлює мудрість і знання, віру і розум, дух і душу. Спираючись на міцні й довготривалі знання, філософія допомагає людині орієнтуватися в житті, оцінювати події і речі, діяти, тобто бути. Зберігаються і вживаються тільки ті знання, в яких є потреба у людини, активної і діяльної у світі. Ці знання, носієм і оберегом яких є філософія, виступають цінністю, необхідною для людини.
Науково-технічною бібліотекою організовано книжково-інформаційну виставку “Філософія – любов до мудрості”. Література, представлена на виставці, допоможе користувачам сформувати уявлення про предмет філософії, її призначення, найважливіші філософські системи та видатних мислителів, які зробили значний внесок у вирішення “вічних” проблем людства.

geolog0120.jpg