Експлуатація та ремонт автомобілів

Відомо, що без транспортних засобів неможливий розвиток будь-якої галузі народного господарства.
Автомобільний транспорт-одна з найважливіших ланок транспортної системи. На нього припадає левова частка як пасажирських, так і вантажних перевезень.
Показником рівня попиту на перевезення є наявний транспортний потенціал та ефективність його використання. Систему функціювання автотранспортних засобів створюють комерційна та технічна експлуатація автомобілів, технічне обслуговування та ремонт.
Зі зростанням швидкостей та інтенсивності руху підвищуються вимоги до надійності автотранспортних засобів. Тому на підприємствах галузі впроваджено планово-попереджувальну систему технічного обслуговування та ремонту автомобілів. Також виправдала себе схема техоглядів автомобіля, що дає змогу швидко виявити несправність та усунути її.
Сьогодні широко використовують новітні методи діагностування під час проведення ремонтних робіт, яке підтримує на високому рівні надійність автомобілів, зменшує витрати запасних частин, матеріалів і трудових ресурсів на технічне обслуговування, підвищує продуктивність автомобіля і знижує собівартість перевезень.
Читальний зал технічної літератури пропонує переглянути виставку «Експлуатація та ремонт автомобілів», яка складається з чотирьох розділів:
- технічна експлуатація автомобілів;
- обслуговування та ремонт автомобілів;
- ремонт вантажних автомобілів;
- довідкова література.

Запрошуємо користувачів ознайомитись із інформацією на бібліотечному сайті, а також безпосередньо переглянути матеріали виставки, представлені в читальному залі технічної літератури
(к.23, ІІ пов.).

Технічна експлуатація автомобілів

Обслуговування та ремонт автомобілів

Ремонт вантажних автомобілів

Довідкова література