ДЕНЬ НАУКИ В УКРАЇНІ

День науки – свято покликане вшанувати наукові традиції, досягнення українських вчених й нагадати, що саме наука є основою інтелектуального потенціалу нації та її майбутнього. Відзначається день працівників науки в Україні у третю суботу травня, згідно Указу Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97. Цього року святкування припадає на 16 травня.
Наукові надбання вчених університету представлено на книжково-інформаційній виставці «Сучасна наука університету – основа динамічних потоків інформації в освітньому просторі» (монографії, збірники наукових праць, навчальні посібники, підручники, бібліографічні покажчики та ін.). Ця виставка – данина шани і поваги науковцям, які, навчаючи студентів, пробуджують в молодому поколінні, завзяття та наполегливість в оволодінні фаховими знаннями.

nauka1.jpg

nauka2.jpg

nauka3.jpg

nauka4.jpg

Шановні науковці, завдяки вашим зусиллям виконуються важливі для університету науково-дослідні роботи, здійснюється підготовка висококваліфікованих кадрів, забезпечується міжнародне співробітництво. Без наукового працівника, педагога держава не має майбутнього. Їх наполеглива праця множить здобутки у світову скарбницю знань. Ми по праву пишаємося видатними вченими Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень і щедрих ужинків на науковій ниві!
З повагою колектив Науково-Технічної Бібліотеки