День кафедри документознавства та інформаційної діяльності

29 листопада в довідково-бібліографічному відділі науково-технічної бібліотеки відбулося спільне засідання кафедри документознавства та інформаційної діяльності з представниками бібліотеки в рамках «Дня кафедри».

kaf.jpg

Проведення такого заходу, який дає змогу фахівцям ознайомитися з новими тенденціями та досягненнями у відповідній галузі, сприяє підвищенню їх наукового та практичного рівнів діяльності, стало доброю традицією в НТБ. Програма Дня кафедри була цікавою та насиченою. Було підготовлено огляд інформаційно-бібліографічних джерел з тематики кафедри. Бібліотечними працівниками проаналізовано стан комплектування літератури та книгозабезпеченості дисциплін, закріплених за кафедрою; використання студентами навчальної літератури; інформаційні можливості НТБ. Присутні мали можливість ознайомитися з інформаційно-книжковою виставкою з тематики кафедри та ретроспективним переглядом літератури, що мало використовується.

kaf3.jpg

На завершення завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Дербеньова Л.В. коротко розповіла про основні напрямки діяльності кафедри, подякувала бібліотечним працівникам за організацію такого заходу та висловила побажання на подальшу співпрацю з науково-технічною бібліотекою.