Біль душі і пам’ять

То був страшний, навмисний злочин
Такого ще земля не знала,
Закрили Україні очі
І душу міцно зав’язали...

Щорічно у четверту суботу листопада відзначаємо одну з найскорботніших дат в історії України – День пам’яті жертв голодоморів. Такої страшної трагедії, яку пережив український народ у 30-х роках, не зазнав жоден народ в історії людства. культури, рідної мови, традицій..
Вшановуючи пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років, кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця.
З метою вшанування пам’яті за загиблими від Голодомору науково-технічною бібліотекою університету організовано та проведено годину пам’яті «Вони жили в роки голодомору».
Завідувач сектору культурно-просвітницької роботи Вікторія Вороніна ознайомила присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії.
До заходу був підготовлений огляд літератури.
Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять померлих…
Також на абонементі художньої літератури бібліотеки (к. 22, ІІ пов.) організовано виставку-реквієм «Рік, коли плакали ангели».
Нагадуємо, що 23 листопада о 16:00 год. проводиться загальноукраїнська акція «Запали свічку». Тож не забудьте запалити свічку і згадати молитвами людей, що загинули жахливою смертю.

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg

socrat2.jpg