Безпека життєдіяльності – наука актуальна завжди

Проблема захисту людини від небезпек постала водночас з появою на Землі людства. Протягом усієї історії цивілізації кожна окрема людина загалом дбала про власну безпеку та безпеку своїх близьких.

Протягом усієї своєї історії ми прагнемо зробити життя зручним. Можна навести багато прикладів, які, здавалося, свідчать про те, що завдяки набутим знанням з розвитком цивілізації рівень безпеки людей зростає. Людство подолало епідемії тифу, холери, віспи, чуми, поліомієліту. Зневага до особистої безпеки в сучасному світі призводить до величезної кількості аварій, катастроф, внаслідок яких люди гинуть, або отримують травми. Проблема безпеки в умовах сучасного техногенного середовища повинна визначати стратегію і тактику суспільства у всіх сферах діяльності людини.

В Україні стан безпеки та умов праці в різних галузях народного господарства з кожним роком погіршується. Найгірше становище в агропромисловому комплексі та гірничодобувній промисловості.

Так безпека життєдіяльності як наука, набирає своєї популярності. Бо знання про ту чи іншу небезпеку дають людині можливість уникнути її, або попередити.

Для популяризації вивчення предмету в читальному залу технічних та гуманітарних наук створено виставку «Безпека життєдіяльності – наука популярна завжди». Запрошуємо усіх охочих відвідати бібліотеку та ознайомитись з матеріалами виставки (к.23,ІІ пов.).

socrat2.jpg