13 травня – День матері

День матері в Україні традиційно святкують в другу неділю травня. Цьогоріч свято припадає на 13 травня. Безумовно, День матері – одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожна людина з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Та всім нам варто пам'ятати: не потрібно чекати Дня матері для того, щоб сказати їй слова любові, підтримки, сказати, як багато вона для нас значить.
Любіть своїх матерів, говоріть їм про те, яку важливу роль вони відіграють у вашому житті, цікавтеся їх життям, допомагайте і підтримуйте, смійтеся разом, будьте частіше поруч… Одним словом, ловіть ці щасливі миті життя…

vesna2.png

Можна вибрать друга і по духу брата,
Та не можна рідну матір вибирати.
За тобою завше будуть мандрувати
Очі материнські і білява хата…
(Василь Симоненко)