Науковці університету в дзеркалі науково-метричної бази даних SCOPUS

Інформація про кількість публікацій, цитованність та індекс Гірша (h-index) науковців ІФНТУНГ в наукометричній базі Scopus:

Завантажити файл (від 30.05.2017)


Здійснити пошук автора та переглянути його профіль (Author Profile) в Scopus (кількість публікацій, цитованість та індекс Гірша (h-index)) можна на ресурсі з обмеженим безплатним доступом Scopus Author Preview (https://www.scopus.com/freelookup/form/author.uri)

Пошук журналів, що індексуються в Scopus, а також їх рейтинги можна знайти на веб-ресурсі
Scimago Journal & Country Rank (http://www.scimagojr.com/)

Список українських журналів що індексуються в Scopus http://www.scimagojr.com/journalrank.php?country=UA

Наукометричні показники журналів (SNIP, SJR, CiteCore), що індексуються в Scopus, можна переглянути на веб-ресурсі https://journalmetrics.scopus.com/

До відома науковців ! Нові номери журналу «Actual Problems of Economics» (ISSN 1993-6788) більше не індексуватимуться у Scopus. До цього, кількість назв вітчизняних видань у Scopus тільки невпинно зростала, але от тепер ми зазнали втрат. Навряд чи колись дізнаємося за що саме виключили «Актуальні проблеми економіки» зі Scopus, однак дуже шкода, що ми втратили один з каналів представлення робіт наших науковців у світовому академпросторі.

Також, зі Scopusом прощаються й інші українські наукові журнали: Corporate Board Role Duties and Composition (ISSN 1810-8601), Corporate Ownership and Control (ISSN 1727-9232), Metallurgical and Mining Industry (ISSN 2076-0507), Risk Governance and Control Financial Markets and Institutions (ISSN 2077-429X).

Загальний список журналів індексація яких в Scopus припинена станом на лютий 2017 р. https://www.elsevier.com/__data/assets/excel_doc/0019/212275/Discontinue...